Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Co je Dichloroacetát sodný: Použití, výhody a online nákupní centrum

Apr 06, 2017

Dichloracetát sodný je sodná sůl kyseliny dichloroctové. Je to bílá barva, rozpustná ve vodním krystalickém prášku. Chemický vzorec je Cl2CHCOONa. Má stejnou aktivní skupinu aniontů jako DCA, ale neutrální pH. Jedná se o jednoduchou molekulu, která má mnoho aplikací. Běžně používané laboratořemi a univerzitami pro výzkumné účely a jako činidlo pro výrobu různých sloučenin.

Dichloracetát sodný (CAS č. 2156-56-1, č. 218-461-3) není patentován, nemá žádné omezení, a proto může být prodáván a přepravován bez jakýchkoli předpisů.

Dichloroacetát sodný , běžně označovaný jako dichloracetát nebo DCA, je pufrovaná forma kyseliny dichloroctové. Tato syntetická chemická sloučenina získala pozornost, protože vykazuje určitý potenciál jako léčba rakoviny. Pufrovaná forma kyseliny dichloroctové není kyselina a může se užívat ústně, aniž by došlo k hoření. Dichloroacetát sodný není lékem schváleným úřadem FDA a není tak snadno dostupný jako léčivý přípravek. Pokud máte zájem o tuto potenciální léčbu, která je stále v raných fázích výzkumu, obraťte se na svého lékaře.

Použití prášku s dikloracetátem sodným

Jediné potvrzené lékařské použití pro dichloracetát sodný je odstranění bradavic a jiných kožních výrůstků, podle American Cancer Society. Výzkumníci jej testovali na lidi pro snížení tvorby kyseliny mléčné nebo laktátové acidózy, u vzácných onemocnění zahrnujících metabolismus nebo způsobených těžkými poraněními hlavy a malárií. Nežádoucí účinky představují problém s touto možnou léčbou.

Výhody dikloracetátu sodného

Dusičnan dichloracetát se používá k odstranění bradavic a jiných kožních výrůstků, podle American Cancer Society. Výzkumníci jej testovali na lidi pro snížení tvorby kyseliny mléčné nebo laktátové acidózy, u vzácných onemocnění zahrnujících metabolismus nebo způsobených těžkými poraněními hlavy a malárií.

Kde koupit sodný dichloracetát?

Můžete mít hluboké znalosti o prášku s dikloracetátem sodným. Xi'an Fengzu Biologické Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel monomeru, se věnuje poskytování různých monomerů s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back