Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Co je Theaflavins - použití, dávkování a výhody

May 30, 2017

Theaflavinsje třída přírodních flavonoidů odvozené od sušené listy rostliny Camellia sinensis (čaj) a související rostliny s antioxidační vlastnosti. Theaflavins jsou polymery, které jsou odvozeny z přírodních katechinů, které se oxidují na sušení listů rostlin. Flavonoidy jako theaflavins neutralizovat volné radikály druhů a zvýšit aktivitu detoxikační fázi II enzymy v játrech. Ve studiích na zvířatech bylo prokázáno theaflavins vykazují protinádorové účinky vyvolávající apoptózu buněk nádoru, zatýkání buněčného dělení, potlačení rakoviny buňky invaze a blokuje růstový faktor indukované angiogenezi. Černý čaj obsahuje nejvyšší koncentrace theaflavins.

Výhody Theaflavin

1. Theaflavin má protizánětlivý účinek;

2. Theaflavin mohou absorbovat, těžké kovy a alkaloidy a srážek rozkladu;

3. Theaflavin může stimulovat mozkové kůry, excitační nervové centrum, eliminovat vliv únavy;

4. Theaflavin má dobrý vliv na proti kazu, trávení žaludku, proti stárnutí, cukru v krvi, krevního tlaku, krevních tuků, anti rakovina, radiační ochrany, atd.

5. Theaflavin může zvýšení průtoku krve ledvinami, inhibují reabsorpci vody vedly ke zvýšené tvorby moči výstup je výhodné zbavit tělo kyseliny mléčné, snadnost otoky způsobené srdeční onemocnění nebo nefritida

Možnosti využívání čaj Theaflavins

Řízení hladiny cholesterolu je jedním z nejčastějších důvodů, aby čaj theaflavins. Theaflavins může také podporovat srdce a trávicí systém stejně jako poskytují antioxidační podporu.

Dávkování Theaflavin

Není dostatek informací k určení co bezpečné dávkování, neboť každý je (R).

Kde koupit Theaflavin prášek?

Můžete mít hluboké znalosti o Theaflavin prášku. Xi'an Fengzu biologické Techology Co., Ltd., jako profesionální dodavatel Čína monomeru, věnuje poskytováním různých monomerů se příznivou cenou. Můžete odeslat E-mail sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci je k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se Váš dotaz.


Back