Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Celé výživové doplňky stravy - prášek ječmene trávy

May 08, 2016

Ječmen tráva, v době, kdy je sklízena, aby byla šťáva, je asi 45 procent bílkovin. Má téměř dvakrát tolik bílkovin jako ekvivalentní množství pšeničných klíčků a asi pětinásobek minerálů, které doprovázejí živočišné bílkoviny, kromě toho bílkoviny v ječmenové trávě nepřijdou zatížené tuky.

Enzymy (tzv. Ječmenová tráva má vědom, že obsahuje až 1000 z nich) jsou nezbytnými regulátory těla, bez nich by naše buňky nemohly fungovat a my bychom zahynuli. Ječmen tráva má jednu z nejvyšších přírodních hladin enzymu SOD (superoxid dismutáza), což je silný antioxidant, který chrání buňky před toxickými volnými radikály, které jsou považovány za primární viníky při stárnutí.

Ječmen tráva obsahuje také jednu z nejúžasnějších živin: chlorofyl, což je přirozený detoxifier, který odstraňuje střeva uložených toxinů. Nemusíte pít zelené trávové šťávy, abyste získali chlorofyl; je přítomen ve všech tmavě zelené listové zelenině. Ale otázkou je, "kolik porcí špenát, kale, koláče, hořčice, nebo řepky a řepy, jíte každý den?" A pro ty, kteří je pravidelně jedí, je koneckonců limit na množství špenátů, kale a lidí, kteří mohou jíst.

Aminokyseliny a bílkoviny v ječmenové trávě

Aminokyseliny jsou stavebními kameny bílkovin; 20 z nich je přítomno v tělních bílkovinách ve významné kvalitě. Bílkoviny jsou hlavní složkou každé buňky a tělesné tekutiny (kromě moči a žluči), a jsou proto nezbytné pro kontinuální budování, regeneraci a výrobu energie, které potřebujeme po celý život. Dalším přínosem proteinů listových listů ječmene je, že jsou to polypeptidy; malé proteiny, které mohou být přímo absorbovány krví, kde podporují metabolismus buněk (chemické změny, které potřebujeme k životu) a neutralizujeme látky, které jsou pro naše zdraví špatné. Ječmen tráva obsahuje 18 aminokyselin (včetně 8 esenciálních aminokyselin) - to znamená, že aminokyseliny, které musíme dostat ven z výživy; tělo je nemůže vyrábět samo od sebe.

Kde koupit ječmen trávníkový prášek ?

Můžete mít hluboké pochopení prášku z ječmene . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back