Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Nepřímé vrásky - Extrakt ovčí placenty

Jan 27, 2016

Co je výtažek ovcí placenty?

Placenta ovcí (ovčí placenta) Je to silný tonik, který doporučují lékaři TCM pro podporu všeobecného zdraví. Nežádoucí účinek ovčí placenty zahrnuje posílení pohlavního stylu, vytrvalosti a výkonnosti všech dospělých. Je to obličejová krása kapsle pro vrásky a pupínky. Zdravotní výhody terapie živými buňkami ovcí placenty se neomezují pouze na péči o pleť, ale na celkové omlazení celého těla. To je to, co dělá ovčí placentu od sebe. Poté, co všechny odměny získáte, stojíte za to, když položíte půdní práci na šťastný, dlouhý a produktivní život v nadcházejících letech.

Placenta ovcí je bohatým zdrojem živin, růstových faktorů a bioaktivních cytokinů. Na základě těchto biologických náležitostí se vyvíjí nový život. Vědecké studie zjistily, že placenta obsahuje vysoký obsah speciálních bílkovin (proteiny placenty), některé z nich podporují růst buněk, některé regulují sekreci hormonů a některé z nich posilují náš imunitní systém.

Funkce síťového extraktu z ovčích placent
(1) Extrakt ovčí placenty Regulace ženské endokrinní, komplexní a efektivní pro zlepšení lidské pokožky, krásu, bělení pleti, zvýšení pružnosti pokožky, tmavých skvrn, prevence vrásek, strií a stárnutí
(2) Extrakt ovčí placenty Prevence ženské neplodnosti, potrat, předčasné
(3) ovčí placenta Extrakt Yijing a dřeně ke zvýšení produkce spermií mužů, zlepšení neplodnosti (mužů i žen), zvýšené sexuální funkce.
(4) Výtažek z ovčích placentů Úprava hormonů v rovnováze, zvýšení tvorby krve, zlepšení anémie, Qi, zvýšení životaschopnosti buněk, zrychlené postnatální zotavení, které pomáhá laktaci u matky
(5) extrakt ovčí placenty Zlepšení imunitního systému, odložení ženské menopauzy, menopauzálního syndromu
(6) Extrakt ovčí placenty Podpora vývoje prsů, poporodní procházení prsů k obnově silné, pružné
(7) Extrakt z ovčích placentů Nástřik těla po operaci
(8) Extrakt ovčí placenty Antialergický, protinádorový
(9) Extrakt ovčí placenty Zlepšení paměti

Kde koupit výtažek ovcí placenty?

Oceňujeme, že si můžete všimnout článku.
Každý, kdo má zájem o výkres ovčího placenty, si ho může koupit od společnosti alibaba (Xi'an Fengzu Biological Techology Co., Ltd.) nebo přímo poslat e-mail na adresu sales@fengzusw.com . Vítejte na zaslání dotazu. Vydejte se na spolupráci s vámi.


Back