Banner
Domů > produkty >> Rostlinný olej >> Esenciální olej

Jalovcové bobule olej používá Esenciální olej z jalovcových bobulí

Esenciální olej z jalovcových bobulí
Specifikace: 100% Pure Natural
Ukázka: 20ML nabídka zdarma
Certifikace: ISO, Halal, FDA
Výhoda: Volný vzorek, standard GMP, profesionální výrobce
FZBIOTECH Olej Seznam
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Větve a bobule jalovce, jehličnatého stromu, byly používány pro léčebné a duchovní účely od starověku. Domorodí Američané používají jalovcové bobule pro léčivé aplikace a spalují bobule, aby vyčistili a vyčistili vzduch. Juniper Berry, známý jako bobule, ze kterých se získává alkoholický destilát Gin, je esenciální olej známý pro své uklidňující účinky na nervové napětí. Rozptýlené do vzduchu, může být použit jako přírodní čistička a je skvělé pro použití při meditaci. Při aplikaci zředěný na kůži, Juniper Berry produkuje teplo kůže, které mohou pomoci zmírnit nepohodlí namáhavé cvičení. Zředěný v nosném oleji a třepaný na nohou, může pomoci s pocity přetížení nebo těsnosti.


Základní infromace

Název produktu

Esenciální olej z jalovcových bobulí

Jiný název

Jalovcový bobulový olej

Specifikace

100% čistě přírodní

Vzhled

Bezbarvá až světle žlutá kapalina

Ukázka

20ML nabídka zdarma

Služba OEM

Ano

Extrakční metoda

Parní destilace

Rostlinná část

Osivo a ovoce

Původu

Čína

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Dodavatel

FZIBOTECH

Třídy

Potraviny a kosmetika

Jalovcové bobule jsou ženské semenné kužely produkované různými jalovcemi. Není to pravé bobule, ale kužel s neobvykle masité a sloučovací váhy,dává mu bobule-jako vzhled. Bobule jsou zelené, když mladí a zrají až fialově černé asi za 18 měsíců.


Funkce

Esenciální olej z jalových bobulí je považován za podpůrný,Obnovenía výživnou pomůcku. To je široce používán pro léčbu akné, mastnou pleť, dermatitida, ekzém, lupénka a ucpané póry. To je považováno za očistit a jasné a je dobré pro meditaci.


Použití

Jalovec bobule éterický olej se používá v mnoha průmyslových odvětvích a je také používán k ochucení alkoholických nápojů, jako je gin. Jalovec je stálezelený keř a je běžný v Evropě, která voní dobře, Kromě toho, jalovec a jeho éterické oleje mají co nabídnout, pokud jde o působivé přínosy pro zdraví

Antiseptikum: Jalovec éterické oleje byly dobře známé antiseptické v minulosti a lidé zranění nebo zranění ve válkách nebo atletice byly ošetřeny s ním. Používá se dokonce pro zranění, která utrpěly matky a děti při obtížné práci. Účinně chrání ránu před vývojem sepse nebo tetanu.

Antirémózní: Jalovec éterický olej podporuje a zlepšuje krevní oběh. Jalovcový bobulový olej také pomáhá odstranit toxiny, jako je kyselina močová z těla. Obě tyto vlastnosti pomáhají v boji proti onemocnění, sucg jako revmatismus, artritida, dna, a ledvinové kalkuly, které souvisejí s nesprávným krevním oběhem a hromadění toxinů v těle. Tento esenciální olej může také zmírnit otoky.

Antispazmodic: Jalovec éterický olej je také účinný proti téměř všechny formy křeče ve svalech, střeva, dýchacích cest, nebo kdekoliv jinde. Jalovcový olej uvolňuje svalové křeče a pomáhá léčit spasmodické cholery stejně. Být antispazmodic, pomáhá léčit mnoho dalších problémů souvisejících s křečemi nebo křečemi.FZBIOTECH Package

Juniper Berry Oil price.jpg


Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit