Banner
Domů > produkty >> Kosmetická surovina

Sérum kyseliny laktofonové

Sérum kyseliny laktofonové
Seznam produktů FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Sérum kyseliny laktofonové je oxidovaná forma laktózy, která je odvozena z mléka," říká Doft. "Vzhledem k tomu, laktobionic je větší molekula než kyselina glykolová, nebude pronikat do kůže stejně, a proto je považován za méně silný a méně dráždí." Nebo jak bhanusali říká, je to "polyhydroxy kyselina, která má tendenci být dráždivé a funguje jako velký zvlhčovač, který pomáhá hydratovat pokožku a udržet ji baculatou." Zvlhčovače přitahují a absorbují vlhkost ze vzduchu nebo z pokožky a udržují povrch pokožky hydratovaný.


Základní informace

Název produktu

Sérum kyseliny laktofonové

Ukázka

Nabídka zdarma

Specifikace

99%

Vzhled

Bílý až off-bílý prášek

Molekulární vzorec

C12H22O12

Molekulová hmotnost

358.3

ČÍSLO CAS.

96-82-2

ČÍSLO EINECS

202-538-3

Standardní

USP nebo EP

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Dodavatel

FZBIOTECH (FZBIOTECH)

Třídy

Farmaceutické

Strukturální vzorec

Lactobionic acid


Úvod

Podle obou Doft a Omorovizca, kožní výhody kyseliny laktobisonové jsou četné. Patří mezi ně standardní účinky kyselin, ale některé jsou jedinečné pro jemnou povahu kyseliny laktobironové.


Exfoliáty: ProtožeSérum kyseliny laktofonovéje PHA, funguje jemně odlupovat a odstranit vnější vrstvu odumřelých kožních buněk na kůži, ale je považován za jemnější než AHA vzhledem k jejich větší velikosti, která omezuje pronikání kůže. "To znamená, že mělké vrstvy povrchu kůže dostávají exfoliaci, což z ní činí skvělou volbu pro exfoliaci pro ty, kteří mají citlivou pokožku," říká Ho.

Chrání proti poškození sluncem: Jedna studie zjistila, že kyselina laktobisonová slova potlačit "matrice metaloproteinázy enzymatické aktivity," čímž pomáhá chránit před dalším poškozením sluncem.

 

Gente Enough For Sensitive Skin: Jak ho poznamenává výše, kyselina laktobiosonová je jemný exfoliátor, což je ideální pro každodenní použití (zejména mezi těmi, kteří nemohou zvládnout silnější kyseliny, jako jsou AHA).


Rozjasní pokožku: Vzhledem ke zvýšené buněčné obratu, aby se zabránilo nahromadění, to má za následek jasnější tón pleti pro všechny typy pleti.


Redukuje linky: Vyrovnává také tón pleti, včetně sníženého vzhledu jemných linek a vrásek.


Fades Dark Marks: Kyselina laktobionovou také pomáhá při zmenšování jizev a hyperpigmentace.


Pomáhá hydratovat: Zvýšený elastin a kolagen vedou k lepší hydrataci.


Zahušťuje kůže: Výzkum ukázal, že kyselina laktobiosionová použití vede k "významné zlepšení klinicky tříděných parametrů, významné snížení mírné již existující podráždění, a významné zvýšení pevnosti kůže a tloušťky."


Zkušební protokol

Lactobionic Acid


Hot Tags: kyselina laktobisonová sérum, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, cena, nejlepší, hromadné, na prodej

Dotaz

You Might Also Like