Banner
Domů > produkty >> Monomer

Laktoferinový protein

Laktoferinový protein
Seznam produktů FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace

jméno výrobku

Laktoferinový protein

Jiné jméno

Lactoferrin

Specifikace

98%

Vzhled

Světle žlutý prášek

Molekulární vzorec

C141H224N46O29S3

Molekulární váha

/

Č. CAS

146897-68-9

EINECS Č.

/

Standard

USP nebo EP

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Dodavatel

FZBIOTECH

Vzorek

Nabídka


Stručný úvod

Laktoferrin (LF), také známý jako lakotransferin (LTF), je multifunkční protein rodiny transferrinů. Je to globulární glykoprotein s molekulovou hmotností asi 80 kDa, který je široce zastoupen v různých sekrečních tekutinách, jako je mléko, sliny, slzy a nazální sekrece. Je také přítomen v sekundárních granulích PMN a je vylučován některými acinárními buňkami. Může být čištěn z mléka nebo produkován rekombinantně. Lidské mlezivo (GG "první mléko GG") má nejvyšší koncentraci, následuje lidské mléko, poté kravské mléko (150 mg / l).

Laktoferrin je jednou ze složek imunitního systému těla; má antimikrobiální aktivitu (bakteriocid, fungicid) a je součástí vrozené obrany, zejména na sliznicích. Zejména poskytuje antibakteriální aktivitu lidským dětem. Interaguje s DNA a RNA, polysacharidy a heparinem a vykazuje některé ze svých biologických funkcí v komplexech s těmito ligandy.


Výhody

Laktoferrin je materiál složení vrozených proteinů imunitního systému. Kromě hlavních funkcí kombinování a transportu železa má také funkce a atributy antibakteriálního železa, antiviru, rezistence vůči parazitům, katalýzy, prevence rakoviny a boje proti rakovině, alergii a radiační ochraně.

1 Antimikrobiální aktivita

2 Antivirová aktivita

3 Antifungální aktivita

4, receptory mléčného proteinu železo

5 Cystická fibróza


Dotaz