Banner
Domů > produkty >> API

Articaine hydrochlorid

Articaine hydrochlorid
Seznam produktů FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace

Název produktu

Articaine hydrochlorid

Jiný název

Articaine HCl

Specifikace

99%

Vzhled

Bílý krystalový prášek

Molekulární vzorec

C13H21ClN2O3S

Molekulová hmotnost

320.835

ČÍSLO CAS.

23964-57-0

ČÍSLO EINECS

245-957-7

Standardní

USP nebo EP

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Dodavatel

FZBIOTECH (FZBIOTECH)

Ukázka

Nabídka zdarma

Strukturální vzorec

Articaine HCl.png


Klinické použití

Articaine se používá k ovládání bolesti. Stejně jako ostatní lokální anestetika, to způsobuje přechodné a zcela reverzibilní anestezie (ztráta citlivosti) během (zubní) chirurgie.


V oblasti zubního lékaří se používá hlavně pro osmotické injekce. Ačkoli ještě není prokázáno,to je spojeno s vyšším rizikem poškození nervů při použití jako blokovací technika. Nicméně,jeho schopnost proniknout do husté kortikální kosti čelisti (čelist) je silnější než většina ostatních lokálních anestetik.


Lidokain není příliš účinný u lidí, kteří se cítí nadměrně stimulováni nízkým obsahem draslíku, ale Articaine funguje dobře.

Studie porovnávající lidokain a articain zjistila, že articaine je účinnější než lidokain v první molární oblasti po anestezii. Při použití pro osmotické injekce bylo zjištěno, že pravděpodobnost úspěšné anestezie je 3,81krát vyšší než u lidokainu. Nicméně, neexistuje žádný důkaz na podporu použití jeho lidokainu pro nižší alveolární nervový blok. Kromě toho bylo prokázáno, že navzdory úspěšné léčbě mandibulárního nervového bloku lidokainem je doplňková infiltrace po přetrvávající bolesti stále lepší než lidokain.Dotaz