Banner
Domů > produkty >> API

Liothyronin sodný

Liothyronin sodný
Specifikace: 99%
Č. CAS: 55-06-1
Standardní: USP nebo EP
Certifikáty: ISO, Halal, FDA
Výhoda: GMP Standard, profesionální výrobce
Seznam produktů FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace

jméno výrobku

Liothyronin sodný

Jiné jméno

3, 3, 5-trijodo-L-thyronin.Na; T 3; L-trijodtyronin sodný; (S) -2-AMINO - 3 - [4- (4-HYDROXY - 3 - IODOPHENOXY) - 3, 5-DIIODOPHENYL] PROPIONICKÁ KYSELINA SODNÁ; SODIUM (S) -2-AMINO - 3 - [4- (4-HYDROXY - 3 - IODOPHENOXY) - 3, 5-DIIODOPHENYL] PROPIONATE; T 3 SODNÝ SALT; Cyomel; Tertroxin

Specifikace

99%

Vzhled

Bílý až téměř bílý prášek

Molekulární vzorec

C 15 H 13 I 3 NNaO 5

Molekulární váha

690.97

Č. CAS

55-06-1

EINECS Č.

200-223-5

Standard

USP nebo EP

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Dodavatel

FZBIOTECH

Vzorek

Nabídka

Strukturální vzorec

55-06-1.png


Úvod

Cytomel (T 3) urychluje odbourávání tuků. Jako vodítko pro většinu 12. 5 mcg / den je to konzervativní" dodatek" druh podání, u kterého se zdá, že nemá žádné zjistitelné nepříznivé účinky na funkci štítné žlázy. 2 5 mcg / den je" dodatek" dávka, která má určitý inhibiční účinek. 50 mcg / den je rozumná a konzervativní dávka, samozřejmě, její inhibiční účinek je větší.7 5 mcg / den vstupuje do více problémových oblastí; v mnoha případů 100 mcg za den povede ke snížení velikosti a síly svalů.

Tyto dávky se vztahují k zákonným T 3 dodávaným v tabletách (jako je Cytomel). Kapalné přípravky jsou často nestabilní, takže výše uvedená čísla nemohou odpovídat zkušenostem s tekutými výrobky v mnoha případech, nebo v tomto případě se zkušenostmi s použití tekutého produktu současně nemusí odpovídat zkušenostem z různých časů kvůli problémům se stabilitou.


Použití

T 3 se běžně používá u anabolických steroidů, protože má velký vliv na metabolismus celého těla. Je důležité pochopit, že metabolické vlastnosti T 3 jsou nerozeznatelné - zvýší metabolismus tuků, uhlohydrátů a bílkovin stejně.

Proto překročení T 3 se specifickou dávkou zvyšuje riziko ztráty svalů v důsledku zvýšeného obratu bílkovin. Použitím anabolických steroidů a vhodnými úpravami stravy lze zabránit ztrátě svalů způsobenou T 3 , což je díky retenci dusíku a vlastnostem anabolických steroidů šetřit proteiny.


Efekty

Bez ohledu na účel použití je účinek Cytomel' obvykle stejný pro léčbu hypotyreózy nebo ke zvýšení ztráty tuků ve fyzických stavech. V obou případech je funkce hormonu stejná jako přímá replikace hormon T 3 . Lidé by však měli mít možnost ztratit tuk bez ohledu na počáteční použití. Pacienti s hypotyreózou by nyní měli mít normální metabolismus, který jim pomůže zhubnout. To je obecně populární, protože jednotlivci mohou konzumovat velká množství tuku v důsledku onemocnění štítné žlázy. U lidí s vědomím výkonu se ztráta tuku pouze zvyšuje.

Bez ohledu na to, jaký konkrétní důvod k jeho použití, zvýší rychlost metabolismu, stále musíte jíst. Chcete-li snížit tělesný tuk, musíte spálit více kalorií, než konzumujete. Pokud spotřebováváte více energie, než spálil celý Cytomel, bude vám to bezmocné. Nicméně v individuálním výkonovém prostředí' produkoval dostatečné množství T 3, může zjistit, že si nyní může udržet svůj celkový kalorický příjem vyšší než bez kalorií a stále může zhubnout. Díky použití tohoto produktu je nyní spalování kalorií nyní zvýšený v důsledku nadměrného T 3 hormonu.Dotaz

You Might Also Like