Banner
Domů > produkty >> API

Prášek melanotan II

Prášek melanotan II
Chat teď

Podrobnosti o produktu

FZBIOTECH je profesionální výrobce a dodavatel prášku Melanotan II v Číně a máme certifikaci GMP a DMF, která se specializuje na poskytování nejlepších produktů za konkurenceschopnou cenu. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Jsme' těšíme se na váš dotaz.

Melanotan II Powder

Základní informace

jméno výrobku

Prášek melanotan II

Jiné jméno

MTII

Specifikace

99%

Vzhled

bílý prášek

Molekulární vzorec

C50H69N15O9

Molekulární váha

1024.18

Č. CAS

121062-08-6

EINECS Č.

1308068-626-2

Standard

USP nebo EP

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Dodavatel

FZBIOTECH

Školní známka

Lékařské a kosmetické

Strukturní vzorec

Melanotan II

Stručný úvod

Melanotan II je syntetický analog přirozeně se vyskytujícího peptidového hormonu melanokortinového hormonu stimulujícího alfa-melanocyty (α-MSH). Ukazuje, že afrodiziakální účinky a produkce melaninu (činění) mají vliv na klinické testy a předběžné studie. Tato sloučenina je cyklický laktamový analog a-MSH, který má aminovou sekvenci s názvem MTII (Ac-Nle-c [Asp-His-D-Phe-Arg-Trp-Lys] -NH2). Ale do roku 2010, stále neexistuje žádná vládní agentura pro regulaci léků, která schválila použití jakékoli sloučeniny obsahující peptidy Melanotan II.


aplikace

Prášek Melanotan II se stal novou léčbou růžovky v různých skupinách podporujících růžovku na internetu.


Melanotan I a Melanotan II jsou analogy peptidového hormonu stimulujícího hormon alfa-melanocyty (a-MSH), které mají tendenci vyvolávat opálení pokožky. Má další účinek na zvýšení sexuální touhy.


Jedná se o analog alfa-MSH, který se používá v klinických studiích k léčbě erektilní dysfunkce. Předběžné dvojitě zaslepené, placebem kontrolované studie ukázaly, že melanotan hraje roli v erektilní dysfunkci u mužů s erektilní dysfunkcí k vyvolání erektilní funkce, ale neexistují žádné experimentální údaje o způsobu působení melanotanu II. Je to první agonista alfa-MSH, který po periferní injekci indukuje erekci penisu.


Protokol o zkoušce

Melanotan IIHot Tags: melanotan ii prášek, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, cena, nejlepší, hromadné, na prodej

Dotaz

You Might Also Like