Banner
Domů > produkty >> Kosmetická surovina

minoxidil pro opětovný růst vlasů Minoxidil sulfát

Minoxidil sulfát
Seznam kosmetických přípravků FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace

jméno výrobkuMinoxidil sulfátJiné jménoMinoxidil sulfátový prášek
SpecifikaceVíce než 99%VzhledBílý prášek
Molekulární vzorecC9H15N5O4SMolekulární váha289.31
Č. CAS83701-22-8EINECS Č.635-997-7
StandardUSP nebo EPCertifikaceISO, Halal, FDA
OEM ServiceAnoŠkolní známkaLékařské a kosmetické
Strukturální vzorecminoxidil sulfate

Minoxidil sulfát je antihypertenzivní vazodilatátor a také se tvrdí, že zpomaluje nebo zastavuje vypadávání vlasů a podporuje růst vlasů. Kromě jiných ošetření vypadávání vlasů může být použit na přepážce k léčbě androgenní alopecie, ale pokud podstoupí měřitelné změny, zmizí během několika měsíců po zastavení léku.


Minoxidil sulfát byl původně prodáván jako lék na hypertenzi a je známo, že má zajímavé vedlejší účinky na zvýšení růstu lidských vlasů nebo v některých případech na silné vypadávání vlasů. Léčba vypadávání vlasů a vypadávání vlasů obvykle zahrnuje 5% roztok určený pro muže a 2% roztok určený pro ženy.


Funkce


Minoxidil sulfát je vazodilatační léčivo, což znamená, že může otevřít krevní cévy. Původně vyvinutý pro léčbu hypertenze, od té doby se stal populárním jako léčivo pro léčbu raných stádií vypadávání vlasů, poté, co lékaři péče zaznamenali zvýšení růstu vlasů jako vedlejší účinek. Má se za to, že prášek minoxidil sulfátu pracuje tak, že zvyšuje přísun krve do vlasových folikulů a podporuje vývoj vlasů. Tento lék je obvykle k dispozici na přepážce a nese více značek.


Zpráva o zkoušce minoxidil sulfátu

Minoxidil.jpg


Dotaz