Banner
Domů > produkty >> Kosmetická surovina

minoxidil pro opětovný růst vlasů Minoxidil sulfát

Minoxidil sulfát
Seznam kosmetických přípravků FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace o minoxidil sulfátu

jméno výrobku Minoxidil sulfát Jiné jméno Minoxidil sulfátový prášek
Specifikace Více než 99% Vzhled Bílý prášek
Molekulární vzorec C9H15N5O4S Molekulární váha 289,31
Č. CAS 83701-22-8 EINECS Č. 635-997-7
Standard USP nebo EP Certifikace ISO, KOSHER, FDA
OEM Service Ano Školní známka Lékařské a kosmetické
Strukturální vzorec minoxidil sulfát

Minoxidil sulfát je antihypertenzivní vazodilatační lék, který také tvrdí, že zpomaluje nebo zastavuje vypadávání vlasů a podporuje opětovný růst vlasů. Je k dispozici na přepážce pro léčbu androgenní alopecie, mimo jiné ošetření plešatosti, ale měřitelné změny, pokud se vyskytnou, zmizí do několika měsíců po ukončení léčby.

Minoxidil sulfát byl nejprve prodáván jako léčivo pro vysoký krevní tlak a bylo zjištěno, že má zajímavý vedlejší účinek na zvýšení růstu tělesných vlasů nebo v některých případech na významnou ztrátu vlasů. Ošetření plešatosti a vypadávání vlasů obvykle zahrnuje 5% koncentrační roztok, který je určen pro muže, zatímco 2% koncentrační roztoky jsou určeny pro ženy.


Funkce minoxidil sulfátu

Minoxidil sulfát je lék s vazodilatačními účinky, což znamená, že otevírá cévy. Původně vyvinutý pro léčbu vysokého krevního tlaku, stal se populární jako lék pro léčbu raných stádií vypadávání vlasů poté, co lékaři péče zaznamenali zvýšený růst vlasů jako vedlejší účinek. Má se za to, že prášek minoxidil sulfátu funguje tak, že zvyšuje přísun krve do folikulů a podporuje vývoj vlasů. Tento lék lze obvykle získat na přepážce a jde o řadu značek.


Certifikát minoxidil sulfátu

Minoxidil.jpg

  


Dotaz