Banner
Domů > Zprávy > Obsah

Výhody éterického oleje Myrrh

Jul 27, 2020

myrrh essential oil

1. Efekt kůže

Zvláštní povaha myrhy dokazuje, že má silnou baktericidní a protizánětlivou schopnost, může potlačovat zánět kůže a má dobrý účinek na akné a ekzém obličeje. Dezinfekční prostředek na ruce nebo čisticí prostředek na obličej smíchaný s éterickým olejem myrhy je velmi účinný při péči o pleť typu akné.


2. Fyziologický účinek

Myrha má funkce uvolňující svaly, aktivuje krevní oběh, zmírňuje bolest a podporuje růst svalů. Rovněž léčí většinu zánětů v těle, jako jsou vředy v dutině a problémy s dásněmi. Myrha má podobné účinky jako kadidlo a jsou zvláště dobré pro dýchací potíže, jako je nachlazení, bolest v krku a nosní a krční mukozitida, a pro ženskou fyzickou péči'


3. Psychologický efekt

Díky svým dobrým sterilizačním a dezinfekčním účinkům může myrha účinně stimulovat nervové buňky, čímž zvyšuje vitalitu mozku a obnovuje zářivý duševní stav. Správné množství myrhového esenciálního oleje ve spreji může také oživit ducha, rozptýlit pochmurnou náladu a učinit lidi optimistickými.


4. Další účinky

Díky antibakteriálním a protizánětlivým vlastnostem esenciálního oleje z myrhy je esenciální olej z myrhy jako hlavní složka většiny složených esenciálních olejů pro péči o pleť. Kombinace éterického oleje z myrhy s levandulovým éterickým olejem a pleťovým mlékem může účinně zlepšit strukturu pokožky, zvlhčit pokožku, bojovat proti vráskám a bojovat proti suchu; esenciální olej heřmánkový v kombinaci s éterickým olejem myrhy může u žen zmírnit místní zánět'


Možná máte hluboké znalosti o éterickém oleji z Číny myrha. Xi' společnost Fengzu Biological Techology Co., Ltd., Jako dodavatel oleje myrhy, se věnuje velkoobchodnímu prodeji různých monomerů za příznivou cenu. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky.' těšíme se na váš dotaz.


Back