Banner
Domů > Zprávy > Obsah

OEM objednávky byly úspěšně doručeny!

Apr 20, 2016

Xi'an Fengzu Biologické Technology Co, Ltd, jako jeden z profesionálních výrobců OEM Čína, jsme úspěšně vyráběli a dodali dva objednávky OEM na americké a sotheast trhy na začátku dubna. Zákazníci byli ohromeni kvalitou zboží a naší rychlostí.

Na konci března jsme obdrželi dva objednávky OEM od Sotheast a amerického trhu. Vzhledem k tomu, že každé objednané množství je menší než 3000 ks, není hedvábný tisk na láhvi pro zákazníky cenově výhodný. Navrhli jsme značku na lahvičce. Zákazníci se dohodli a navrhují označení štítku a krabice. Po poskytnutí vzorků a obrázků zákazníci potvrdili štítek a krabici. Poté jsme vyrobili olej a zakoupili veškerý obalový materiál. Nakonec jsme uspořádali výrobu montáže. Přestože při montáži došlo k malé nehodě, problém jsme rychle vyřešili a dokončili jsme montáž v pevně stanoveném čase. Na základě množství a vlastností jednotlivých trhů jsme zvolili pro zákazníky vhodný způsob doručení. Oba zákazníci jsou s naší prací velmi spokojeni a v blízké budoucnosti nám potvrzují spolupráci.

Po více než 3 letech zkušeností s výrobou OEM jsme získali více důvěry v práci OEM. Věříme, že v budoucnu budeme pro naše zákazníky poskytovat lepší služby OEM.

Back