Banner
Domů > produkty >> Monomer

Nystatinový prášek

Nystatinový prášek
Specifikace: 99%
Č. CAS: 1400-61-9
Standardní: USP nebo EP
Certifikace: ISO, Halal, FDA
Výhoda: Vzorek zdarma, GMP Standard, Profesionální výrobce
Seznam produktů FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Nystatinový prášek je polyenové antibiotikum a byl poprvé izolován z kmenů Streptomyces actinomycetes Hazenem a Brownem v roce 1951. Je to žlutý až světle hnědý prášek, málo rozpustný ve vodě a organických rozpouštědlech. Mycostatin je nestabilní vůči vlhkosti, teplu a světlu. Jeho aglykonová část se nazývá nystatinolid. Jeho úplná struktura byla určena chemickou degradací a rentgenovou krystalografií.

Nystatin podávaný orální cestou nebude systémově absorbován. Je téměř nerozpustný za všech podmínek. Je také toxický a nelze jej podávat parenterálně. Proto se používá pouze jako lokální lék. Je to důležitý lék pro léčbu lokálních a gastrointestinálních infekcí způsobených Candida způsobených Candida albicans a jinými kandidami.


Základní informace

jméno výrobku

Nystatinový prášek

Jiné jméno

Nystatin

Specifikace

99%

Vzhled

světle žlutý prášek

Molekulární vzorec

C47H75NO17

Molekulární váha

926.09

Č. CAS

1400-61-9

EINECS Č.

215-749-0

Standard

USP nebo EP

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Dodavatel

FZBIOTECH

Školní známka

Potraviny a lékařské

Strukturní vzorec

Nystatin


aplikace

Jedná se o polyenové antifungální činidlo obsahující konjugovaný tetraen a dien, izolované jako komplex tří složek A1, A2 a A3 ze Streptomyces noursei a poprvé hlášené v roce 1950. Nystatin, stejně jako většina polyenových antifungálních látek, se váže na steroly na buněčných membránách hub, k tvorbě iontových kanálů ve stěně, iontové nerovnováze a buněčné smrti. Jedná se o zavedenou biologickou sondu, široce používanou, s antifungálními látkami uvedenými ve více než 4 000 literatuře.


Hot Tags: nystatinový prášek, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, cena, nejlepší, hromadné, na prodej

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit