Banner
Domů > produkty >> Rostlinný prášek >> Bylinný rostlinný prášek

ústřice prášek vedlejší účinky Ústřicový prášek

Ústřicový prášek
Oyster Powder, který jsme vyrobili, je jedním z nejúčinnějších bylinných rostlinných prášků a pochází ze 100% čisté organické rostliny. Dobrá chuť, dobrá mobilita, snadné skladování. FZBIOTECH, výrobce rostlinného prášku, se věnuje dodávkám nejkvalitnějšího ústřicového prášku do celého světa za nejlepší cenu. Pro dlouhodobou spolupráci je k dispozici bezplatný vzorek.
Certifikát pravosti prášku z ústřic
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace

Jiný název: Oyster Meat Powder, Oyster Shell Powder
Místo původu: provincie Šan-tung, Čína
Část použitého: Maso& Shell
Vzhled: Jemně bílý jemný prášek, žádné hrudky, žádné viditelné nečistoty
Způsob výroby: FD (lyofilizace)
Specifikace: 50-400 mesh podle požadavků zákazníka

Oyster Powder

Funkce produktu

Ústřicový prášek je ideální ke zlepšení sexuálních funkcí, zlepšení imunity, podpoře metabolismu atd. Ve skutečnosti je bohatý na taurin, glykogen a mořské biologicky specifické fyziologicky aktivní látky, aminokyseliny nezbytné pro lidské tělo, s vysokým a spolehlivým výkonem.


Popis výrobku

Ústřicový prášek jako vynikající doplněk stravy, který obsahuje přírodní sloučeniny taurinu a zinku. Kromě toho je také vhodný pro kardiovaskulární zdraví, krevní tlak, onemocnění jater, artritidu a revmatismus, sexuální vylepšení a péči o pleť. Na druhé straně si uvědomuje funkci pro zmírnění onemocnění prostaty, anginy pectoris, normalizaci krevního tlaku, korekci arytmie , normalizovat hladinu cukru v krvi u diabetických pacientů, snižovat onemocnění jater způsobená nedostatečným metabolizmem tuků.

Oyster Powder

Společnost Iamge


Oyster Powder Supplier


Oyster Powder Manufacturer

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit