Banner
Domů > produkty >> Rostlinný prášek >> Ovocný nápoj

papája prášek pro kůži Papája prášek

Papája prášek
Papája prášek jsme vyrobili, je jedním z nejvíce výživných ovoce prášky a zdroje ze 100% čisté organické rostliny. Dobrý vkus, dobrá rozpustnost, dobrá mobilita, snadné skladování.FZBIOTECH, jako výrobce papájového prášku, se věnuje dodávání nejkvalitnějšího papájového prášku po celém světě za nejlepší cenu. Pro dlouhodobou spolupráci je k dispozici vzorek zdarma.
Seznam produktů FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace

Jiný název:Pawpaw Prášek
Místo původu: provincie Shaanxi, Čína
Část Použité:Ovoce
Vzhled:Hnědý žlutý jemný prášek, žádné hrudky, žádné viditelné nečistoty
Způsob výroby: SD (sušení spreje)
Specifikace: 50-400 mesh podle požadavků zákazníka


Úvod

Papájový prášek sklidil z karika papájového ovoce. Po rafinaci zpracování. Papája, také nazývaná pawpaw, je bohatá na papain, rennin proteinázu, karoten, bílkoviny, fruktózu, Fe, Ca, P, vitamín C a další živný prvek s více než 17 druhy aminokyselin.

Papaya Powder.jpg

Použití

Tento papájový prášek se používá v barvení na potravinách, je to potravinářská přídatná látka; může být použita při výrobě nápojů, může se také použít jako pomocné materiály na potravinách a zdravých potravinách atd.
Papája Ovoce obsahuje "papain" na lidském těle mají podporu trávení a antiaging účinek. Papája Juice Prášek obsahuje hojný papain, citronový enzym, karoten, bílkoviny, vitamín C, vitamín B, vápník, fosfor a další minerální látky atd. Má prevenci a kontrolu vysokého krevního tlaku, nefritidy, zácpy a pomoci trávení, vyléčit žaludeční potíže, krásu a péči o pleť, zvýšit barvu, jako je účinnost.


Aplikace

Naše Papája prášek hraje důležitou roli v lékařství a zdravotních výrobků, zdraví výživa produkty, děti potraviny, pevné nápoje, mléčné výrobky, pohodlné potraviny, puffed potravin, koření, quinquagenarian potravin, pekařské výrobky, snack potravin, studené nápoje a občerstvení, atd.

Poštovné a balík

Dodávka: Námořní / letecká doprava & International Express
Doba přepravy: 2-3 pracovní dny po zaplacení

Balení: 1kg / taška & 20kg / karton (10kg / taška * 2 tašky), velikost kartonu 47cm * 36 cm * 33 cm

Skladování: Uchovává se před silným světlem a teplem.
Doba použitelnosti: 24 měsíců

Pawpaw Powder


Obrázek společnosti


Pawpaw Powder Supplier

Pawpaw Powder Manufacturer


Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit