Banner
Domů > produkty >> Rostlinný prášek >> Ovocné pití prášek

papája prášek pro kůži Papaya Prášek

Papaya Prášek
Seznam produktů FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace o Pawpaw Powder

Jiný název: Pawpaw Powder
Místo původu: provincie Shaanxi, Čína
Část použité: Ovoce
Vzhled: Hnědá Žlutá Jemný prášek, bez hrudek, žádné viditelné nečistoty
Výrobní metoda: SD (Spray Drying)
Specifikace: 50-400 mesh dle požadavků zákazníka


Zavedení Pawpaw Powder

Papaya prášek sklízel z ovoce carica papája. Po zušlechtění zpracování získáme prášek z papáji. Papája, také nazývaná pawpaw, je bohatá na papain, rennin proteinázu, karoten, protein, fruktózu, Fe, Ca, P, vitamín C a další živný prvek s více než 17 druhy aminokyselin.

Papaya Powder.jpg

Použití Pawpaw Powder

Používá se při barvení potravin, je to potravinářské aditivum, může být použito při výrobě nápojů, může být také použit jako pomocný materiál pro potraviny a zdravou výživu atd.
Papaya ovoce obsahuje "papain" na lidském těle podporují trávení a antiaging efekt.Papaya Juice Prášek obsahuje hojný papain, citron enzym, karoten, bílkoviny, vitamín C, vitamín B, vápník, fosfor a dalších minerálních látek, atd. prevence a kontrola vysokého krevního tlaku, nefritidy, zácpy a podpory trávení, vyléčení žaludečních potíží, krásy a péče o pleť, zvýšení barvy, jako je účinnost.


Aplikace Pawpaw Powder

Lékařské a zdravotní produkty, výrobky výživy pro zdraví, potraviny pro děti, pevné nápoje, mléčné výrobky, pohodlné potraviny, nadýchané potraviny, koření, quinquagenarian potravin, pekárenské výrobky, občerstvení, studené nápoje a občerstvení, atd.

Doprava a balíček

Dodávka: Sea / Air Shipping & International Express
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny po zaplacení

Balení: 1kg / Bag & 20kg / Carton (10kg / Bag * 2 Tašky), Velikost kartonu 47cm * 36cm * 33cm

Skladování: Chraňte před silným světlem a teplem.
Doba použitelnosti: 24 měsíců

Pawpaw Powder


Obraz společnosti

Pawpaw Powder Supplier

Pawpaw Powder ManufacturerXi'an Fengzu Biologické Technology Co, Ltd je jedním z profesionálních výrobců prášek z Číny papája, pro všechny, co potřebujete nejlepší, cena, organické, 100% čistý, příroda, a GMP továrna papája prášek, neváhejte nás kontaktovat. A vítejte na velkoobchodní a velké množství papája prášek, pawpaw prášek, papája list extrakt prášek, zelená papája prášek, papája semen prášek, pawpaw prášek, čistý papája prášek, organické papája prášek, papája mouky od nás.

Dotaz