Banner
Domů > produkty >> Rostlinný olej >> Esenciální olej

Použití Esenciální olej máta peprná Potravinářský olej z máty peprné

Potravinářský olej z máty peprné
FZBIOTECH olej z máty peprné
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Esenciální oleje z máty peprné se nacházejí v buňkách na spodní straně listů a jsou shromažďovány procesem parní destilace čerstvých nebo částečně sušených listů rostlin. Stejně jako u všech ostatních éterických olejů si máta peprná zachovává stabilitu a má prodlouženou trvanlivost, pokud uchovávejte na chladném a suchém místě mimo přímé sluneční světlo s těsně uzavřeným víčkem lahve.

Peppermint Oil

Základní informace

jméno výrobku

Potravinářský olej z máty peprné

Jiné jméno

Mátový olej

Specifikace

100% čistě přírodní

Vzhled

Bezbarvá až světle žlutá kapalina

Vzorek

20ML nabídka zdarma

OEM služba

Ano

Metoda extrakce

Parní destilace

Část rostlin

Listy

Původ

Čína

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Dodavatel

FZIBOTECH

Školní známka

Potravinová třída


Výhody

1. Bylo zjištěno, že éterický olej z máty peprné eliminuje škodlivé bakterie, zmírňuje svalové křeče a nadýmání, dezinfikuje a zklidňuje zanícenou pokožku a uvolňuje svalové napětí při použití při masáži.

2. Díky pocitům ochlazení a zahřátí&# 39 je to účinné anestetikum, které zanechává pokožku znecitlivělou na bolest a uklidňuje zarudnutí a zánět.

3. V šamponech může stimulovat pokožku hlavy a zároveň odstraňovat lupy.

4. Předpokládá se, že stimuluje krevní oběh, snižuje pocity nervového napětí, uklidňuje pocity podrážděnosti, zvyšuje energii, vyvažuje hormony a zvyšuje duševní zaměření.

5. Olej z máty peprné lze také použít jako čisticí rozpouštědlo k dezinfekci a deodorizaci prostředí, zanechávající stopu svěží a veselé vůně.


Protokol o zkoušce

Popis

Bezbarvá žlutá kapalina s čerstvým mátovým olejem.

Rozpustnost

1mol se rozpouští ve 4mol 70% alkoholu

Chuť

Chladicí senzory v ústech a charakteristické aroma máty

Kyselost / Zásaditost

NeutraltoLitmussolution

Specifická gravitace

0.900-0.916

Optická rotace

-10 ° až -30 °

Index lomu

1.460-1.467

FixedOilsandFats

Negativní

Obsah L-Menthol

37%-50%

TotalMentholContent

Notlessthan40%


Používání

Péče o zuby: Mátový olej, díky svým antiseptickým vlastnostem, se používá v zubní péči. Rovněž eliminuje zápach z úst a pomáhá zubům a dásním bojovat proti nebezpečným choroboplodným zárodkům. Není překvapením, že tyto atributy znamenají, že se přidává do mnoha zubních past, a také se ukázalo, že jsou užitečné při léčbě zubů.

Trávení: je velmi užitečné při trávení. Lidé často dávají několik kapek do sklenice vody a pijí ji po jídle pro její blahodárné zažívací vlastnosti. Je karminační, a proto pomáhá při odstraňování přebytečného plynu. Olej z máty peprné je také dobrým tonikem pro ty, kteří mají nízkou chuť k jídlu, a pomáhá léčit kinetózu, nevolnost a podráždění žaludku.

Respirační problémy: Mentol, který je hojně přítomen, pomáhá vyčistit dýchací cesty. Je také účinným expektorans, a proto poskytuje okamžitou, i když dočasnou, úlevu při mnoha dýchacích problémech, jako je ucpání nosu, zánět vedlejších nosních dutin, astma, bronchitida, nachlazení a kašel. Výsledkem je, že se používá v mnoha studených třeštích a balzámech. Když jsou tyto studené rány aplikovány na hrudník, mohou rychle odstranit ucpání nosu a dýchání.

Nevolnost a bolest hlavy: Je to dobrý domácí lék na nevolnost a bolesti hlavy. Rychle zmírnit bolest hlavy.

Syndrom dráždivého tračníku: Bylo zjištěno, že svalová relaxancia usnadňuje syndrom dráždivého tračníku. To bylo ověřeno předběžným vědeckým výzkumem, ačkoli přesný mechanismus stále není znám.

Infekce močových cest: Mátový olej lze použít k léčbě infekcí močových cest (UTI). Ačkoli se tradičně používá, stále probíhá formální vědecký výzkum, jehož cílem je porozumět podrobnostem tohoto konkrétního atributu.

Krevní oběh: Bylo prokázáno, že stimulační účinky zvyšují krevní oběh.

Úleva od bolesti: Mátový olej lze použít externě, aby poskytl úlevu od bolesti. Předpokládá se, že přítomnost antagonismu vápníku pomáhá odstranit bolest z postižených oblastí. Má také chladivou povahu a následně se používá ke snížení horečky.

Imunitní systém: Máta peprná může zvýšit imunitu člověka proti různým chorobám a běžně ho používají lidé se slabým imunitním systémem nebo lidé, kteří často trpí onemocněním.

FZBIOTECH Package

Peppermint Oil price.jpg


Dotaz

You Might Also Like