Banner
Domů > produkty >> Monomer

zdravotní výhody Resveratrol Resveratrol

Resveratrol
Seznam produktů FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace o Resveratrol

Spektrum: 50%, 98%, 99% podle HPLC

Vzhled: Bílý krystalický prášek

CAS č .: 501-36-0

Molekulový vzorec: C14H12O3

Molekulová hmotnost: 228,24


Funkce Resveratrol

Resveratrol získal mnoho pozornosti pro své hlášené antiaging a výhody boje proti chorobám. Včasný výzkum, většinou prováděný ve zkumavkách a na zvířatech, naznačuje, že resveratrol by mohl pomoci chránit tělo před řadou onemocnění, včetně: srdečních chorob. Resveratrol pomáhá snižovat záněty, zabraňuje oxidaci LDL "špatného" cholesterolu a ztížuje se setrvání krevních destiček a tvoří sraženiny, které mohou vést k infarktu. Rakovina. Předpokládá se, že resveratrol omezuje šíření rakovinných buněk a spouští proces smrti nádorových buněk (apoptóza). Alzheimerova choroba. Resveratrol může chránit nervové buňky před poškozením a hromaděním plaku, které může vést k Alzheimerově chorobě. Diabetes. Resveratrol pomáhá předcházet rezistenci na inzulin, což je stav, při kterém se tělo stává méně citlivým na účinky hormonu snižujícího hladinu cukru v krvi, inzulínu. Inzulínová rezistence je prekurzorem diabetu.

Studie na hlodavcích naznačují, že resveratrol může dokonce pomoci proti některým účinkům nezdravého životního stylu a vést ke zvýšené životnosti. Myši léčené resveratrolem krmené dietou s vysokým obsahem kalorií žily déle než myši krmené podobně krmivem, kterým nebyl podáván resveratrol. Myši chráněné resveratrolem krmily dietu s vysokým obsahem kalorií ze zdravotních problémů souvisejících s obezitou napodobováním účinků kalorického omezení.

1. Resveratrol je aktivní složka extrahovaná z Huzhangu (Polygonum cuspidatum), který je převážně rozšířen po Číně.
2. Je to antioxidační fenol a silný vazodilatátor, který inhibuje syntézu triglyceridů v séru, peroxidaci lipidů a agregaci krevních destiček.
3. Je široce používán pro léčbu onemocnění krevních cév, jako je ateroskleróza a hyperlipidemie.
4. Kromě toho má protivirovou a protizánětlivou aktivitu, může léčit akutní mikrobiální infekce a virovou hepatitidu, ek.


Osvědčení o analýze

Resveratrol.jpg

Balíček a doručení

Dodávka: Sea / Air Shipping & International Express                                                                                 

Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny po zaplacení
Balení: 1-5kg / Hliníková fólie, velikost: 22cm (Šířka) * 32cm (Délka)

15-25kg / buben, velikost: 38cm (průměr) * 50cm (výška)

Skladování: Chraňte před silným světlem a teplem.

Doba použitelnosti: 24 měsíců

Resveratrol

Obraz společnosti

Xi'an Fengzu Biologické Technology Co, Ltd je jedním z profesionálních výrobců Čína resveratrol, pro všechny, co potřebujete nejlepší, cena, organické, 100% čistý, příroda, a GMP továrny resveratrol, neváhejte nás kontaktovat. A vítejte na velkoobchodní a velké množství resveratrol, trans resveratrol, resveratrol extrakt, resveratrol 99%, 501-36-0, resveratrol 50%, resveratrol 95%, resveratrol prášek z nás.

Dotaz