Banner
Domů > produkty >> Rostlinný prášek >> Ovocný nápoj

Soursop Juice Powder

Soursop Juice Powder
Seznam produktů FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace

Další název: Soursop Juice Powder
Místo původu: provincie Guangxi, Čína
Část použitých: Ovoce
Vzhled: Bledě růžový jemný prášek, bez hrudek, žádné viditelné nečistoty
Výrobní postup: SD (Spray Drying)
Specifikace: 50-400 mesh podle požadavků zákazníka


Úvod

Ovoce obsahuje mírné množství vitamínu B 6, vitamínu C, manganu a draslíku, což pravděpodobně přispívá k rovnováze elektrolytů. Používá se jako komponenta pro výrobu v mnoha oborech.
Naše přírodní ovocné prášky jsou vyráběny z čerstvého ovoce, které se zabývají předběžným zpracováním a sušením rozprašováním / vakuovým lyofilizací. V současné době se zaměřujeme na vývoj všech druhů ovoce a zeleniny v prášku.
ThisSoursop Juice Powder je tripti široký list, kvetoucí, vždyzelený strom původem ze Střední Ameriky, Karibiku a severní Jižní Ameriky, Kolumbie a Brazílie, Mexika, Peru, Venezuely. Soursop je také původem ze zemí subsaharské Afriky, které leží v tropech. Dnes se pěstuje také v některých oblastech jihovýchodní Asie. To bylo s největší pravděpodobností přineseno z Mexika na Filipíny prostřednictvím obchodu Manila-Acapulco galleon. Je ve stejném rodu jako chirimoya a ve stejné rodině jako tlapa.


Funkce

1. Naše Soursop Juice Powder si uvědomuje funkci udržování krásy a udržování mladé.
2. Stavební materiály pro silné kosti.
3. Bolstersova imunita.


aplikace

Léčivé a zdravotní výrobky, Výrobky pro zdravou výživu, Dětská jídla, Tuhé nápoje, Mléčné výrobky, Pohodlné potraviny, Nadýchané potraviny, Koření, Chinquagenarian Food, Pekařské výrobky, Občerstvení, Studené nápoje a Občerstvení atd.Soursop Powder.jpg

Soursop Powder


Obrázek společnostiSoursop Powder Supplier

Soursop Powder Manufacturer


Dotaz

You Might Also Like