Banner
Domů > produkty >> Rostlinný prášek >> Zeleninový prášek

mrazem sušený špenát práškové Špenátový prášek

Špenátový prášek
Seznam produktů FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace

Jiný název: Spinach Juice Powder
Místo původu: provincie Shaanxi, Čína
Část použitých: Celé tělo
Vzhled: Zelený jemný prášek, žádné hrudky, žádné viditelné nečistoty
Výrobní postup: AD (horkovzdušné sušení)
Specifikace: 50-400 mesh podle požadavků zákazníka


Úvod

Tento prášek špenátu má vysokou nutriční hodnotu a je mimořádně bohatý na antioxidanty, zejména pokud je čerstvý, v páře nebo rychle vařený. Je to bohatý zdroj vitamínu A (a zvláště vysoký obsah luteinu), vitamínu C, vitamínu E, vitamínu K, hořčíku, manganu, folátu, betainu, železa, vitamínu B 2, vápníku, draslíku, vitamínu B { {1}}, kyselina listová, měď, protein, fosfor, zinek, niacin, selen a omega-3 mastné kyseliny. Nedávno byly také nalezeny opioidní peptidy nazývané rubiscoliny.
Polyglutamyl-folát (vitamín B 9 nebo kyselina listová) je životně důležitou složkou buněk, které mohou být dobrým zdrojem kyseliny listové, ale vařící špenátový prášek může více než o polovinu snížit hladinu folátu, ale mikrovlny neovlivní obsah folátu.Vitamin B 9 byl poprvé izolován v 1941.


Funkce

1. Léčení astriction a prevence svaté fiacre' Špenátový prášek obsahuje spoustu rostlinných vláken. Může podpořit peristaltiku střevního traktu a dobré vyprázdnění; Může také podporovat vylučování slinivky břišní, což pomáhá trávit. Může být použit k léčbě nemoci sv. Fiacra'
2. Podpora rostoucího vývoje a zvýšení odolnosti vůči chorobám. Karoten se může stát v těle vitaminem A a udržuje zdraví očí a epitelu.
3. Zaručuje výživu pro zlepšení zdraví těla. Obsahuje mnoho výživ, jako je karoten, vitamín C& E vápník, fosfor, koenzym Q 10 atd.
4. Podpora metabolismu a proti stárnutí.
5. Čištění pleti a stárnutí.


aplikace

Léčivé a zdravotní výrobky, Výrobky pro zdravou výživu, Dětská jídla, Tuhé nápoje, Mléčné výrobky, Pohodlné potraviny, Nadýchané potraviny, Koření, Chinquagenarian Food, Pekařské výrobky, Občerstvení, Studené nápoje a Občerstvení atd.


Spinach Powder


Položka

Specifikace

Výsledek

Vzhled

GreenPowder

Splňuje

Zápach

Charakteristický

Splňuje

ParticleSize

100% pass 80 mesh

Splňuje

Ztráta sušením

GG lt; 10%

Splňuje

Olovo (Pb)

GG <; 1="">

Splňuje

Arsen (As)

GG <; 1="">

Splňuje

ResidualPesticide

Záporný

Splňuje

TotalPlateCount

GG lt; 10000 cfu / g

Splňuje

E-coli.

GG <; 300="" mpn="" 100="">

Splňuje
Spinach Powder Supplier

Spinach Powder ManufacturerDotaz