Banner
Domů > produkty >> Rostlinný prášek >> Zeleninový prášek

mrazem sušený špenát práškové Špenátový prášek

Špenátový prášek
Špenátový prášek, který jsme vyrobili, je jedním z nejvýživnějších rostlinných prášků a pochází z 100% čisté ekologické rostliny. Dobrá chuť, dobrá rozpustnost, dobrá mobilita, snadné skladování. Společnost FZBIOTECH, jako výrobce rostlinného prášku, se věnuje poskytování nejlepší kvality špenátového prášku do celého světa za nejlepší cenu. Pro dlouhodobou spolupráci je k dispozici bezplatný vzorek.
Seznam produktů FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace

Jiný název: Spinach Juice Powder
Místo původu: provincie Shaanxi, Čína
Část použitých: Celé tělo
Vzhled: Zelený jemný prášek, žádné hrudky, žádné viditelné nečistoty
Výrobní postup: AD (horkovzdušné sušení)
Specifikace: 50-400 mesh podle požadavků zákazníka


Úvod

Tento prášek špenátu má vysokou nutriční hodnotu a je mimořádně bohatý na antioxidanty, zejména pokud je čerstvý, v páře nebo rychle vařený. Je to bohatý zdroj vitamínu A (a zvláště vysoký obsah luteinu), vitamínu C, vitamínu E, vitamínu K, hořčíku, manganu, folátu, betainu, železa, vitamínu B 2, vápníku, draslíku, vitamínu B { {1}}, kyselina listová, měď, protein, fosfor, zinek, niacin, selen a omega-3 mastné kyseliny. Nedávno byly také nalezeny opioidní peptidy nazývané rubiscoliny.
Polyglutamyl-folát (vitamín B 9 nebo kyselina listová) je životně důležitou složkou buněk, které mohou být dobrým zdrojem kyseliny listové, ale vařící špenátový prášek může více než o polovinu snížit hladinu folátu, ale mikrovlny neovlivní obsah folátu.Vitamin B 9 byl poprvé izolován v 1941.


Funkce

1. Léčení astriction a prevence svaté fiacre' Špenátový prášek obsahuje spoustu rostlinných vláken. Může podpořit peristaltiku střevního traktu a dobré vyprázdnění; Může také podporovat vylučování slinivky břišní, což pomáhá trávit. Může být použit k léčbě nemoci sv. Fiacra'
2. Podpora rostoucího vývoje a zvýšení odolnosti vůči chorobám. Karoten se může stát v těle vitaminem A a udržuje zdraví očí a epitelu.
3. Zaručuje výživu pro zlepšení zdraví těla. Obsahuje mnoho výživ, jako je karoten, vitamín C& E vápník, fosfor, koenzym Q 10 atd.
4. Podpora metabolismu a proti stárnutí.
5. Čištění pleti a stárnutí.


aplikace

Léčivé a zdravotní výrobky, Výrobky pro zdravou výživu, Dětská jídla, Tuhé nápoje, Mléčné výrobky, Pohodlné potraviny, Nadýchané potraviny, Koření, Chinquagenarian Food, Pekařské výrobky, Občerstvení, Studené nápoje a Občerstvení atd.


Spinach Powder


Položka

Specifikace

Výsledek

Vzhled

GreenPowder

Splňuje

Zápach

Charakteristický

Splňuje

ParticleSize

100% pass 80 mesh

Splňuje

Ztráta sušením

GG lt; 10%

Splňuje

Olovo (Pb)

GG <; 1="">

Splňuje

Arsen (As)

GG <; 1="">

Splňuje

ResidualPesticide

Záporný

Splňuje

TotalPlateCount

GG lt; 10000 cfu / g

Splňuje

E-coli.

GG <; 300="" mpn="" 100="">

Splňuje
Spinach Powder Supplier

Spinach Powder ManufacturerDotaz

You Might Also Like