Banner
Domů > produkty >> Rostlinný olej >> Esenciální olej

Tea tree olej používá 100 Čistý tea tree olej

100 Čistý tea tree olej
FZBIOTECH Tea Tree Oil
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní infromace

Název produktu

100 Čistý tea tree olej

Jiný název

Tea Tree Olej

Specifikace

100% čistě přírodní

Vzhled

Tenká kapalina, bezbarvá až světle žlutá

Ukázka

20ML nabídka zdarma

Služba OEM

Ano

Extrakční metoda

Parní destilace

Rostlinná část

Listy

Původu

Čína,Austrálie

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Dodavatel

FZIBOTECH

Třídy

Potraviny a kosmetika

Esenciální olej z Tea Tree není extrahován z rostliny běžně spojené s čajem jako nápoj. Ani to souvisí s čajový olej, který je extrahován ze semen čajovníku. Místo toho se extrahuje parní destilací větviček a listů tea tree, který má botanický název Melaleuca Alternifolia. Tea tree je původem z jihovýchodní Queensland a New South Wales, v Austrálii, což je důvod, proč je to takový společný a populární éterický olej v této zemi. Jeho působivé vlastnosti se však rozšířily do dalších částí světa, takže se nenajdou v mezinárodním měřítku. Hlavními složkami esenciálního oleje Tea Tree jsou Alpha Pinene, Beta Pinene, Sabinene, Myrcene, Alpha Phellandrene, Alpha Terpinene, Limonen, Cineole, Gamma Terpinene, Para Cymene, Terpinolene, Linalool, Terpinenol a Alpha Terpineol. Tento strom je původem z Austrálie a jeho olej byl používán a známý mezi původními obyvateli tohoto kontinentu jako lék-vše lék od starověku.


Funkce

1.Tea Tree Oil je jedním z nejdůležitějších aromaterapie oleje pro ty, kteří jsou HIV pozitivní, stejně jako ti, kteří trpí oslabeným imunitním systémem v důsledku léčby rakoviny nebo jiných nemocí, jako je ME.

2. Jedná se o přírodní antiseptikum, germicid, antibakteriální, fungicid.


Použití

1.Tea Tree éterický olej je cenný při léčbě akné, abscesy, atletická noha, astma, bronchitida, katar, opary, kašel, zánět močového měchýře, zánět lupy, herpes, bodnutí hmyzem, respirační onemocnění, kožní onemocnění, zánět vedlejších nosních dutin, drozd, svědění, tuberkulóza, vaginitida, bradavice a černý kašel.

2.Nejdůležitější vlastností esenciálního oleje z čajovníku je silný imunitní stimulační účinek, který je zvláště užitečný při oslabujícím onemocnění, jako je infekční mononukleóza a pro lidi, kteří opakovaně podlehnou infekcím. Tea Tree může být použit v prevenci sekundárních infekcí.

3.It je cenná pro nachlazení, chřipku a infekční onemocnění dětství.


Protokol o zkoušce

COA of Tea tree Oil

FZBIOTECH Package

Tea Tree Oil price.jpgDotaz