Banner
Domů > produkty >> Rostlinný prášek >> Zeleninový prášek

mrazem sušené rajčatového prášku Rajčatový prášek

Rajčatový prášek
Rajčatový prášek, který jsme vyrobili, je jedním z nejvýživnějších rostlinných prášků a pochází z 100% čisté ekologické rostliny. Dobrá chuť, dobrá rozpustnost, dobrá mobilita, snadné skladování. Společnost FZBIOTECH, jako výrobce rajčatového prášku, se věnuje poskytování nejlepší kvality rajčatového prášku do celého světa za nejlepší cenu. Pro dlouhodobou spolupráci je k dispozici bezplatný vzorek.
COA z rajčatového prášku
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace

Další název: Tomato Fruits Powder, Tomato Juice Powder
Místo původu: provincie Shaanxi, Čína
Část použitých: Ovoce
Vzhled: tmavě červený prášek, žádné hrudky, žádné viditelné nečistoty
Výrobní postup: SD (Spray Drying)
Specifikace: 50-400 mesh podle požadavků zákazníka


Funkce produktu

Rajčatový prášek má funkci prevence a potlačování rakoviny, která je odolná vůči ultrafialovému záření, s vynikající kardiovaskulární ochranou a silným kocovinným účinkem. Na druhé straně také inhibuje mutagenezi, zvyšuje imunitu, zlepšuje kožní alergie. Ve skutečnosti zlepšuje různé tkáně těla způsobené suchým kašlem, suchýma očima, vředy v ústech a dalšími nemocemi. Na výběr jsou různé druhy specifikací.


Popis výrobku

Rajčatový prášek je vyroben z vysoce kvalitní rajčatové omáčky s nízkoteplotním sušením rozprašováním, takže obsahuje původní chuť rajčat. Jako čistě přírodní produkt s jasnou barvou, čistou chutí a vysokým obsahem lykopenu může být použit jako kořenící prášek pro svačinu, instantní polévku, vaření, barvení potravin atd. S tmavě červeným vzhledem slibujeme, že neexistuje žádné hrudky nebo viditelné nečistoty.Tomato Powder


Obrázek společnosti


Tomato Powder Supplier

Tomato Powder Manufacturer


Dotaz

You Might Also Like