Banner
Domů > produkty >> Kosmetická surovina

tranexamová kyselina za období Kyselina tranexamová

Kyselina tranexamová
COA kyseliny tranexamové
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace o prášku kyseliny tranexamové

jméno výrobku Kyselina tranexamová Jiné jméno Kyselina tranexamová
Specifikace 99% Vzhled bílý krystalický prášek
Molekulární vzorec C8H15NO2 Molekulární váha 157,21
Č. CAS 1197-18-8 EINECS Č. 214-818-2
OEM Service Kapsle nebo pilulky Standard EP9.0
Rozpustný Voda Certifikace ISO, KOSHER, FDA
Strukturální vzorec prášek kyseliny tranexamové

Kyselina tranexamová (TXA) je lék používaný k léčbě nebo prevenci nadměrné ztráty krve způsobené velkým traumatem, poporodní krvácení, chirurgickým výkonem, odstraněním zubů, krvácení z nosu a těžkou menstruací. Používá se také pro dědičný angioedém. Užívá se ústy nebo injekcí do žíly.


Funkce prášku tranexamové kyseliny

1.Menstruální krvácení

Kyselina tranexamová vykazuje svůj antifibrinolytický účinek prostřednictvím reverzibilní blokády lyzinových vazebných míst na plazminogenových molekulách. Inhibuje endometriální aktivátor plasminogenu a tím zabraňuje fibrinolýze a rozkladu krevních sraženin.

Používá se jako hormonální léčba dysfunkčního děložního krvácení a těžkého krvácení spojeného s fibroidy dělohy. Histologický vzhled nekrózy u žen, které jí byly léčeny, se neliší od spontánního výskytu trombózy.

2.Ortopedická chirurgie

Kyselina tranexamová se používá v ortopedické chirurgii ke snížení krevních ztrát. Má prokazatelnou hodnotu při čištění oblasti chirurgie a snižování krevních ztrát před a po operaci. Odtok a počet transfuzí jsou sníženy. Obvykle se používá v chirurgii náhrady kloubů.

3.Trauma

Kyselina tranexamová by měla být zvažována pro použití u pacientů s krvácením po traumatu.

4. Stomatologie

Může být také použit ve stomatologii ve formě 5% výplachu úst po extrakci nebo chirurgickém zákroku u pacientů s prodlouženou dobou krvácení, např. Od získaných nebo zděděných poruch.


Dotaz