Banner
Domů > produkty >> Kosmetická surovina

tranexamová kyselina za období Kyselina tranexamová

Kyselina tranexamová
COA kyseliny tranexamové
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace

jméno výrobkuKyselina tranexamováJiné jménoKyselina tranexamová
Specifikace99%Vzhledbílý krystalický prášek
Molekulární vzorecC 8 H 15 NE 2Molekulární váha157.21
Č. CAS1197-18-8EINECS Č.214-818-2
OEM ServiceKapsle nebo pilulkyStandardEP 9. 0
RozpustnýVodaCertifikaceISO, Halal, FDA
Strukturální vzorectranexamic acid powder


Kyselina tranexamová je lék používaný k léčbě nebo prevenci nadměrné ztráty krve způsobené závažným traumatem, poporodní hemoragií, chirurgickým zákrokem, extrakcí zubů, krvácení z nosu a nadměrnou menstruací. Používá se také pro dědičný angioedém. Může se užívat ústy nebo intravenózně.


Výhody


1 Menstruační krvácení

Kyselina tranexamová vykazuje svůj antifibrinolytický účinek reverzibilně blokující vazebná místa lysinu na molekulách plasminogenu. Inhibuje endometriální aktivátor plasminogenu, čímž zabraňuje fibrinolýze a rozkladu krevních sraženin.

Používá se jako prvotní nehormonální léčba pro dysfunkční děložní krvácení a masivní krvácení spojené s děložními fibroidy. Histologický vzhled ženské nekrózy, která je léčena, se neliší od spontánního výskytu trombózy.


2. Ortopedická operace

Kyselina tranexamová může být použita v plastické chirurgii ke snížení krevních ztrát. Ukázalo se, že má význam při čištění oblasti chirurgie a při snižování krevních ztrát před a po operaci. Snížené krvácení a krevní transfuze. Obvykle se používá v chirurgii náhrady kloubů.


3. Trauma

Kyselina tranexamová by měla být zvažována u pacientů s krvácivým traumatem.


4. Zubní

U pacientů s dlouhou dobou extrakce může být také použit v zubním oboru jako 5% ústní voda po extrakci nebo chirurgickém zákroku.

Dotaz