Banner
Domů > produkty >> API

Prášek bupivakainu

Prášek bupivakainu
Seznam produktů FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace

jméno výrobku

Prášek bupivakainu

Jiné jméno

Bupivakain

Specifikace

99%

Vzhled

Bílý křišťálový prášek

Molekulární vzorec

C18H28N2O

Molekulární váha

288.428

Č. CAS

2180-92-9

EINECS Č.

218-553-3

Standard

USP nebo EP

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Dodavatel

FZBIOTECH

Vzorek

Nabídka zdarma

Strukturální vzorec

lidocaine prilocaine.png


Úvod

Používá se vstřikováním do této oblasti, za předpokladu, že je kolem nervu nebo v epidurálním prostoru míchy. Může být smíchán s malým množstvím adrenalinu, aby vydržel déle. Obvykle začíná pracovat v {{0} } minut a trvá 2 až 8 hodin.


Možné vedlejší účinky zahrnují ospalost, záškuby svalů, tinnitus, změny vidění, nízký krevní tlak a arytmie. Lidé se obávají, že injekce do kloubu způsobí problémy s chrupavkou. Proto se nedoporučuje používat koncentrovaný bupivacain pro epidurální mrznutí.Epidurální mrznutí může také prodloužit pracovní sílu. Je to lokální anestetikum amidových skupin.


Nepříznivé účinky

Ve srovnání s jinými lokálními anestetiky má bupivakain zjevnou kardiotoxicitu. Po správném podání jsou však nežádoucí účinky léku (ADR) zřídka. Většina nežádoucích účinků je způsobena zrychlenou absorpcí v místě vpichu, náhodnou intravaskulární injekcí nebo pomalou metabolickou degradací. Alergické reakce se však vyskytují jen zřídka.


Hlavní klinické nežádoucí účinky jsou způsobeny systémovou absorpcí bupivakainu, zahrnující hlavně centrální nervový systém (CNS) a kardiovaskulární systém. Účinky centrálního nervového systému se obvykle vyskytují při nižších plazmatických koncentracích. Přitom je selektivně inhibována kortikální inhibiční cesta, která způsobuje příznaky neuronálních vzrušení. Při vyšších plazmatických koncentracích jsou inhibována jak inhibiční cesta, tak excitační cesta, což vede k depresi centrálního nervového systému a potenciálnímu kómatu. Vyšší plazmatické koncentrace mohou také způsobit kardiovaskulární onemocnění, i když nižší koncentrace mohou také způsobit kardiovaskulární selhání. centrální nervový systém může naznačovat, že kardiotoxicita je bezprostřední a měla by být pečlivě sledována.


Dotaz