Banner
Domů > produkty >> API

L - tyroxin

L - tyroxin
Seznam produktů FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Basic information & nbsp;

jméno výrobku

L - tyroxin

Jiné jméno

Levothyroxin

Specifikace

99%

Vzhled

bílý prášek

Molekulární vzorec

C15H11I4NO4

Molekulární váha

776.87

Č. CAS

51-48-9

EINECS Č.

200-101-1

Standard

USP nebo EP

Certifikace

ISO, KOSHER, FDA

Dodavatel

FZBIOTECH

Školní známka

Lékařský

Strukturální vzorec

93.gif


Výhody

1.Levotyroxin, známý také jako L - tyroxin nebo T4, je syntetická forma tyreoidního hormonu tyroxinu, obvykle vylučovaná folikulárními buňkami štítné žlázy. Může být také použit k léčbě nedostatku hormonů štítné žlázy a příležitostně zabraňovat opětovnému výskytu rakoviny štítné žlázy. Stejně jako jeho přirozeně vylučovaný protějšek, levothyroxin má chemicky chirální tvar L -. Příbuzný lék D - tyroxin (D - tyroxin) byl v minulosti používán k léčbě hypercholesterolémie (zvýšené hladiny cholesterolu), ale byl stažen kvůli vedlejším účinkům na srdce.


2.L - Tyroxin je hormon a vaše tělo ho přeměňuje pouze na T3 v potřebné míře, takže ho lze považovat za mírnější a bezpečnější než T3.


3.L - tyroxin je vynikající spalovač tuků, protože jeho metabolismus se výrazně zvýší. Při dietě před hrou se můžete uvolnit, protože když konzumujete hodně kalorií, bude spalovat tuk, protože metabolismus bude nudný a nudný.


4.L - tyroxin je široce používán kulturisty a závislými na kondici v před - cyklech zápasů ke snížení stresu a je také používán lidmi s nadváhou ke snižování hmotnosti. Zvyšuje metabolismus a vyvolává celkovou stimulaci. Látka by se však měla používat moudře.


Funkce & nbsp;

L - tyroxin lze použít k léčbě hypotyreózy a je preferovanou léčbou pacientů s hypotyreózou, kteří často vyžadují celoživotní terapii hormonem štítné žlázy. Může být také použit k léčbě strumy ke snížení schopnosti hormonu stimulujícího štítnou žlázu (TSH), který je považován za hormon, který indukuje struma. Levothyroxin se také používá při intervenční léčbě pacientů s onemocněním štítné žlázy nebo rakovinou štítné žlázy k potlačení sekrece hormonu stimulujícího štítnou žlázu (TSH). & nbsp;


Dotaz