Banner
Domů > produkty >> API

L-tyroxin

L-tyroxin
Specifikace: 99%
ČÍSLO CAS: 51-48-9
Standardní: USP nebo EP
Certifikace: ISO, Halal, FDA
Výhoda: Volný vzorek, standard GMP, profesionální výrobce
Seznam produktů FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

L-tyroxin může být použit k léčbě hypotyreózy a je preferovanou léčbou pro pacienty s hypotyreózou, kteří často vyžadují celoživotní hormonální terapii štítné žlázy. To může být také použit k léčbě ostřihova ke snížení schopnosti hormonu stimulujícího štítnou žlázu (TSH), který je považován za hormon, který indukuje ostřik. Levothyroxin se také používá při intervenční léčbě pacientů s nodulárním onemocněním štítné žlázy nebo rakovinou štítné žlázy k potlačení sekrece hormonu stimulujícího štítnou žlázu (TSH).

Thyroxine

Základní informace

Název produktu

L-tyroxin

Jiný název

Levothyroxin

Specifikace

99%

Vzhled

Bílý prášek

Molekulární vzorec

C15H11I4NO4

Molekulová hmotnost

776.87

ČÍSLO CAS.

51-48-9

ČÍSLO EINECS

200-101-1

Standardní

USP nebo EP

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Dodavatel

FZBIOTECH (FZBIOTECH)

Třídy

Lékařské

Strukturální vzorec

93.gif


Výhody

1.Levothyroxin, také známý jako L-tyroxin nebo T4, je syntetická forma hormonu štítné žlázy tyroxinu, obvykle vylučované folikulární buňky štítné žlázy. To může být také použit k léčbě nedostatku hormonů štítné žlázy a občas zabránit opakování rakoviny štítné žlázy. Stejně jako jeho přirozeně vylučovaný protějšek, levothyroxin je chemicky chirální ve tvaru L. Související lék D-tyroxin (D-tyroxin) byl použit k léčbě hypercholesterolemie (zvýšené hladiny cholesterolu) v minulosti, ale byl stažen kvůli vedlejším účinkům ze srdce.


2.L-tyroxin je hormon, a vaše tělo pouze převádí na T3 v potřebné míře, takže to může být považováno za mírnější a bezpečnější než T3.


3.L-tyroxin je vynikající spalovač tuků, protože jeho metabolismus bude výrazně zvýšen. Můžete polevit při dietě před zápasem, protože když budete konzumovat hodně kalorií, bude to ještě spalovat tuk, protože metabolismus bude nudné a nudné.


4.L-tyroxin je široce používán kulturisty a fitness závislých v předzápasovém cyklu ke snížení stresu, a je také používán lidmi s nadváhou ke snížení hmotnosti. Zvyšuje metabolismus a produkuje obecnou stimulaci. Látka by však měla být používána moudře.Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit