Banner
Domů > produkty >> API

L-tyroxin

L-tyroxin
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace o L-tyroxinu

Název: L-tyroxin (T4)

CAS: 51-48-9

Molekulový vzorec: C15H11I4NO4

Molekulová hmotnost: 776,87

Vzhled: Bílý prášek

Čistota: 99% MIN

Strukturní vzorec

93.gif

Výhody L-tyroxinu

1.Lyothyroxin, také L-tyroxin nebo T4, je syntetická forma tyroxinu thyroidního hormonu, který je normálně vylučován folikulárními buňkami štítné žlázy. Používá se také k léčbě nedostatku hormonu štítné žlázy a příležitostně k prevenci recidivy karcinomu štítné žlázy. Levothyroxin, stejně jako jeho přirozeně vylučovaný protějšek, je chemicky v chirální L-formě. Příbuzný lék dextrotyroxin (D-tyroxin) byl v minulosti používán jako léčba hypercholesterolemie (zvýšené hladiny cholesterolu), ale byl vysazen v důsledku vedlejších účinků na srdce.

2.T4 / L-Thyroxin je prohormon, který vaše tělo převádí na T3 pouze v potřebném množství, a proto ho lze považovat za mnohem mírnější a bezpečnější lék než T3.

3.L-tyroxin je vynikající spalovač tuků, protože váš metabolismus je značně zvýšen, zatímco je na něm. Můžete si dovolit být trochu nedbalý na pre-contest diety, protože to bude stále spalovat tuk, když užíváte v mnoha kalorií, protože váš metabolismus bude haywire.

4.L-tyroxin je široce používán kulturisty a fitness závislí na pre-soutěžní cyklus s cílem získat úlevu, také používá overweighed lidí ke snížení hmotnosti. Zvyšuje metabolismus a vyvolává obecné stimulační účinky. Tato látka by však měla být používána moudře.


Funkce L-tyroxinu

Využívá se k léčbě hypotyreózy a je volbou léčby u pacientů s hypotyreózou, kteří často vyžadují celoživotní terapii hormony štítné žlázy. Může být také použit k léčbě goitervie její schopnosti snižovat hormon stimulující štítnou žlázu (TSH), což je hormon, který je považován za indukující strumu. Levothyroxin se také používá jako intervenční terapie u pacientů s nodulárním onemocněním štítné žlázy nebo karcinomem štítné žlázy k potlačení sekrece hormonu stimulujícího štítnou žlázu (TSH).


Expedice a balíček

L-Thyroxine


Společnost

L-Thyroxine Supplier

L-Thyroxine ManufacturerXi'an Fengzu Biologické Technology Co, Ltd je jedním z profesionálních Čína usp standardní levothyroxin prášek, nejlepší cena bulk 99% l-tyroxin výrobců, pro všechny, co potřebujete nejlepší, cena, organické, 100% čisté, příroda, a GMP továrna usp standardní levothyroxin prášek, nejlepší cena hromadné 99% l-tyroxin, neváhejte nás kontaktovat. A vítejte na velkoobchodní velkoobjemové a velkoobjemové usp standardního levothyroxinového prášku, nejlepší cena hromadného 99% l-tyroxinu od nás.Dotaz