Banner
Domů > produkty >> API

S-adenosyl-L-methionin

S-adenosyl-L-methionin
Certifikát pravosti
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace o S-adenosyl-L-methioninu

Název produktu: S-adenosyl-L-methionin

Vzhled: Světle žlutý až bílý prášek

CAS č .: 97540-22-2,101020-79-5
Molekulový vzorec: C15H24N6O5S
Molekulová hmotnost: 400,45

Obsah vody: méně než 1%

Čistota: 99%


Popis S-adenosyl-L-methioninu

SAMe (známý jako S-adenosylmethionin) není bylinka ani hormon. Je to molekula, kterou všechny živé buňky, včetně našich vlastních, produkují neustále. Pro pochopení SAMe musíte nejprve pochopit methylaci a důležitost tohoto procesu. Methylace je jednoduchá transakce, při které jedna molekula daruje methylovou skupinu (přívod čtyř atomů) sousední molekule v našem těle. Methylová skupina SAMe je tvořena jedním atomem uhlíku a třemi atomy vodíku. Tyto transakce mají dalekosáhlé účinky, které ovlivňují vše od vývoje plodu po funkci mozku. Reguluje expresi genů, zachovává mastné membrány, které izolují naše buňky, a pomáhá regulovat různé hormony včetně serotoninu, melatoninu, dopaminu a adrenalinu. Bez SAMe by nebyla žádná methylace.


Výhody S-adenosyl-L-methioninu

SAMe je látka vyráběná vlastním tělem. S přibývajícím věkem klesá hladina SAMe a čím starší dostáváme drasticky nižší hladiny SAMe. Jakmile hladiny SAMe začnou klesat, začnou vznikat potíže. Tyto obtíže mohou být napraveny pomocí doplňků SAMe, které jsou stabilní, syntetickou replikací sloučeniny. Není to ani lék, bylina, vitamin nebo hormon, ale vysoce reaktivní molekula nebo klíčová buněčná výživa s téměř žádnými vedlejšími účinky. Koneckonců, člověk pouze doplňuje to, co je již k dispozici v každé buňce. Od jeho objevu v roce 1952, SAMe role v udržování dobrého zdraví stala se více rozšířená, a dnes to je ohodnoceno mezi top-prodávat dietní doplňky.


Expedice a balíček

S-adenosyl-L-methionine


Společnost

S-adenosyl-L-methionine Supplier

S-adenosyl-L-methionine ManufacturerXi'an Fengzu Biologické Technology Co, Ltd je jedním z profesionálních Čína usp standardní s-adenosyl-l-methionin, nejlepší cena hromadné s-adenosyl-l-methionin prášek výrobců, pro všechny, co potřebujete nejlepší, cena, organické, 100% čistý, příroda a GMP továrny usp standardní s-adenosyl-l-methionin, nejlepší cena hromadné s-adenosyl-l-methionin prášek, neváhejte nás kontaktovat. A vítejte na velkoobchodní a velkoobjemové usp standardní s-adenosyl-l-methionin, nejlepší cena sypkého s-adenosyl-l-methioninového prášku od nás.


Dotaz