Banner
Domů > produkty >> API

S-adenosyl-L-methionin

S-adenosyl-L-methionin
Specifikace: 99%
Č. CAS: 97540-22-2
Standardní: USP nebo EP
Certifikace: ISO, Halal, FDA
Výhoda: vzorek zdarma, standardní GMP, profesionální výrobce
COA STEJNÉ
Chat teď

Podrobnosti o produktu

S-adenosyl-L-methionin není bylina ani hormon. Je to molekula, kterou neustále produkují všechny živé buňky (včetně našich vlastních). Chcete-li znát SAMe, musíte nejprve porozumět methylaci a důležitosti tohoto procesu. Methylace je jednoduchá transakce, při které molekula poskytuje methylovou skupinu (připojení čtyř atomů) sousedním molekulám v našem těle.

S-Adenosyl-L-methionine-Disulfate-Tosylate

Základní informace

jméno výrobku

S-adenosyl-L-methionin

Jiné jméno

S-adenosyl-L-methionin disulfát Tosylát

Specifikace

99%

Vzhled

Světle žlutý až bílý prášek

Molekulární vzorec

C22H36N6O16S4

Molekulární váha

766.8

Č. CAS

97540-22-2

EINECS Č.

249-946-8

Standard

USP nebo EP

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Dodavatel

FZBIOTECH

Školní známka

Lékařský

Strukturní vzorec

Ademetionine disulfate tosylate


Popis

Methylová skupina SAMe se skládá z jednoho uhlíku a tří atomů vodíku. Tyto transakce mají hluboký dopad a ovlivňují vše od vývoje plodu po funkci mozku. Reguluje genovou expresi, zachovává tukovou membránu, která izoluje naše buňky, a pomáhá regulovat různé hormony včetně serotoninu, melatoninu, dopaminu a epinefrinu. Bez SAMe by tedy nedocházelo k methylaci.


Výhody

S-adenosyl-L-methionin disulfát tosylát je látka produkovaná naším vlastním tělem. S věkem hladiny SAMe klesají, navíc čím starší, tím více drasticky klesá hladina SAMe. Jakmile se hladiny SAMe začnou snižovat, nastanou potíže. Tyto potíže lze napravit doplňky SAMe, které jsou stabilní syntetickou replikací sloučeniny. S-adenosyl-L-methionin není ani lék, bylina, vitamin nebo hormon, ale Vysoce reaktivní molekula nebo klíčová buněčná živina. Takže téměř žádné vedlejší účinky. Konec konců pouze doplňuje to, co je již k dispozici v každé buňce. Je objevem od roku 1952 a má stále větší roli při udržování dobrého zdraví. nejprodávanější doplňky stravy.


Protokol o zkoušce S-adenosyl-L-methionin disulfát Tosylátu

COA of S-Adenosyl-L-methionine Disulfate TosylateDotaz

You Might Also Like