Banner
Domů > produkty >> API

Terbinafin hydrochlorid

Terbinafin hydrochlorid
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace o Terbinafine HCL

Další název: Terbinafine hydrochloride

Čistota: 99% min

Vzhled: Bílý krystalický prášek

CAS č .: 91161-71-6

EINECS: 245-385-8

Molekulový vzorec: C21H25N

Strukturální vzorec:

terbinafin hydrochlorid.png

Zavedení hydrochloridu terbinafinu

Bylo zjištěno, že terbinafin · HC1 patří do třídy alylaminových antimykotik jako specifický inhibitor syntézy ergosterolu prostřednictvím inhibice skvalen-epoxidázy. Skvalen epoxidáza je enzym uvolňovaný houbami dermatofytů, který štěpí skvalen, který narušuje funkci buněčné membrány a syntézu stěny. Výzkum ukázal, že terbinafin také snižuje schopnost plísňových patogenů vytvářet reaktivní druhy kyslíku, proto je uváděn jako vychytávač volných radikálů in vitro a mohl by potenciálně obsahovat protizánětlivou aktivitu in vivo.


Výhody terbinafinového hcl prášku

1. Terbinafin je účinný zejména na dermatofytovou skupinu hub.

2. Jako 1% krém nebo prášek se používá lokálně pro povrchové kožní infekce, jako je svědění jícnu (tinea cruris), atletická noha (tinea pedis) a jiné typy plchů (tinea corporis). Terbinafinový krém funguje přibližně v polovině času, který vyžadují ostatní antimykotika.
3. Orální 250mg tablety se často předepisují k léčbě onychomykózy, plísňové infekce nehtů, obvykle dermatofytem nebo Candida. Plísňové infekce nehtů se nacházejí hluboko pod nehtem v kutikule, do které lokálně aplikovaná ošetření nemohou proniknout v dostatečném množství. Tablety mohou zřídka způsobit hepatotoxicitu, takže pacienti jsou na to upozorněni a mohou být sledováni pomocí jaterních testů. Byly studovány alternativy k perorálnímu podávání.
4. Terbinafin-hydrochlorid může vyvolat nebo zhoršit subakutní kožní lupus erythematodes. Osoby s lupus erythematodes by se měly před zahájením léčby nejprve poradit se svým lékařem o možných rizicích.


Balení a doprava:


Terbinafin HCLObrázek společnosti:


Dodavatel terbinafin HCL

Terbinafine HCL Výrobce
Xi'an Fengzu Biologické Technology Co, Ltd je jedním z profesionálních Číny usp standardní terbinafin hydrochlorid prášek, nízká cena hromadné terbinafin prášek výrobci, pro vše, co potřebujete nejlepší, cena, organické, 100% čisté, příroda, a GMP továrna usp standardní terbinafin hydrochloridový prášek, levný hromadný terbinafinový prášek, neváhejte nás kontaktovat. A vítejte na velkoobjemovém velkoobjemovém a vysokém množství standardního terbinafin hydrochloridového prášku, nízkocenné hromadného terbinafinového prášku od nás.


Dotaz