Banner
Domů > produkty >> API

Terbinafin hydrochloridový prášek

Terbinafin hydrochloridový prášek
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Bylo zjištěno, že hydrochlorid terbinafinu je druh allylaminových antifungálních léků a je specifickým inhibitorem syntézy ergosterolu prostřednictvím inhibice skvalen epoxidázy. Skvalen epoxidáza je enzym uvolňovaný kožními houbami, který rozkládá skvalen, který narušuje funkci buněčné membrány a syntézu stěny. Studie prokázaly, že také snižuje schopnost houbových patogenů produkovat reaktivní formy kyslíku. Proto je považován za lapač volných radikálů a může mít protizánětlivý účinek in vitro.


Základní informace

jméno výrobku

Terbinafin hydrochloridový prášek

Jiné jméno

Terbinafin Hcl

Specifikace

99%

Vzhled

Bílý krystalický prášek

Molekulární vzorec

C21H25N

Molekulární váha

291.44

Č. CAS

91161-71-6

EINECS Č.

245-385-8

Standard

USP nebo EP

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Dodavatel

FZBIOTECH

Školní známka

Lékařský

Strukturní vzorec

terbinafine hydrochloride.png

Výhody

1. Terbinafin je účinný hlavně proti plísním jako jsou kožní houby.

2. Ve formě 1% krému nebo prášku se používá lokálně pro povrchové kožní infekce, jako je svědění (ringworm), noha sportovce&# 39 (tinea pedis) a jiné druhy ringworm (ringworm). Jeho pracovní doba je přibližně poloviční oproti jiným antifungálním lékům.

3. Při perorálním užívání jsou tablety 250 mg obvykle předepsány k léčbě onychomykózy, plísňových infekcí nehtů, obvykle způsobených dermatofyty nebo Candida. Plísňové infekce nehtů se nacházejí hluboko v nehtových kůžičkách a lokálně aplikovaná léčba do nich nemůže plně proniknout. Tyto tablety zřídka způsobují jaterní toxicitu, proto je třeba pacienty varovat a provést jaterní funkční testy. Byly studovány alternativní způsoby orálního podávání.

4. Terbinafin-hydrochlorid může vyvolat nebo zhoršit subakutní kožní lupus erythematodes. Před zahájením léčby by pacienti s lupus erythematodes měli nejprve projednat možná rizika se svým lékařem.


Protokol o zkoušce

COA of TERBINAFINE Hcl


Dotaz

You Might Also Like