Banner
Domů > produkty >> API

Terbinafin hydrochloridový prášek

Terbinafin hydrochloridový prášek
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Basia Information 0010010 nbsp;

jméno výrobku

Terbinafin hydrochloridový prášek

Jiné jméno

Terbinafin Hcl

Specifikace

99%

Vzhled

Bílý krystalický prášek

Molekulární vzorec

C21H25N

Molekulární váha

291.44

Č. CAS

91161-71-6

EINECS Č.

245-385-8

Standard

USP nebo EP

Certifikace

ISO, KOSHER, FDA

Dodavatel

FZBIOTECH

Školní známka

Lékařský

Strukturální vzorec

terbinafine hydrochloride.png


Úvod 0010010 nbsp;

TerbinafinHydrochloridBylo zjištěno, že 0010010 nbsp; je druh allylaminových antimykotik a je to specifický inhibitor syntézy ergosterolu prostřednictvím inhibice skvalen-epoxidázy. Skvalen epoxidáza je enzym uvolňovaný kožními houbami, který rozkládá skvalen, který narušuje funkci buněčné membrány a syntézu stěny. Studie prokázaly, že také snižuje schopnost plísňových patogenů produkovat reaktivní druhy kyslíku. Proto se považuje za vychytávač volných radikálů a může mít protizánětlivou aktivitu in vitro.


Výhody

1. Terbinafin je účinný zejména proti houbovým kůži.


2. Ve formě 1% krému nebo prášku se používá lokálně pro povrchové kožní infekce, jako je svědění (škrkavka), atlet 0010010 # 39; noha (tinea pedis) a jiné typy kožního taseníku (ringworm). Jeho pracovní doba je přibližně poloviční než u jiných antimykotik.


3. Perorálním užitím 0010010 nbsp; 250 mg tablet se obvykle předepisují k léčbě onychomykózy, plísňových infekcí nehtů, obvykle způsobených dermatofyty nebo Candidou. aplikovaná léčba do nich nemůže plně proniknout. Tyto tablety zřídka způsobují jaterní toxicitu, takže by měli být pacienti varováni a mohou být provedeny testy jaterních funkcí. Byly studovány alternativní způsoby orální aplikace.


4. Terbinafin-hydrochlorid může vyvolat nebo zhoršit subakutní kožní lupus erythematosus. Před zahájením léčby by pacienti s lupus erythematodes měli nejprve projednat možná rizika se svým lékařem.


Zpráva o zkoušce 0010010 nbsp; Terbinafine Hydrochloride Powder

COA of TERBINAFINE Hcl


Dotaz