Banner
Domů > produkty >> API

Terbinafin hydrochloridový prášek

Terbinafin hydrochloridový prášek
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Basia Information

jméno výrobku

Terbinafin hydrochloridový prášek

Jiné jméno

Terbinafin Hcl

Specifikace

99%

Vzhled

Bílý krystalický prášek

Molekulární vzorec

C21H25N

Molekulární váha

291.44

Č. CAS

91161-71-6

EINECS Č.

245-385-8

Standard

USP nebo EP

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Dodavatel

FZBIOTECH

Školní známka

Lékařský

Strukturální vzorec

terbinafine hydrochloride.png


Úvod

TerbinafinHydrochloridBylo zjištěno, že je druh allylaminových antimykotik a je to specifický inhibitor syntézy ergosterolu prostřednictvím inhibice skvalen epoxidázy. Skvalen epoxidáza je enzym uvolňovaný kožními houbami, který rozkládá skvalen, který narušuje funkci buněčné membrány a syntézu stěny. Studie prokázaly, že také snižuje schopnost plísňových patogenů produkovat reaktivní druhy kyslíku. Proto se považuje za vychytávač volných radikálů a může mít protizánětlivou aktivitu in vitro.


Výhody

1. Terbinafin je účinný zejména proti houbovým kůži.


2. Ve formě 1% krému nebo prášku se používá lokálně pro povrchové kožní infekce, jako je svědění (škrkavka), atlet' noha (tinea pedis) a další typy škrkavek (škrkavka). Jeho pracovní doba je přibližně poloviční než u jiných antimykotik.


3. Perorálním užitím 250 mg tablet se obvykle předepisují k léčbě onychomykózy, plísňových infekcí nehtů, obvykle způsobených dermatofyty nebo Candida. Infekce houbovými nehty se nacházejí hluboko v kutikule a lokálně aplikovaná léčba do nich nemůže plně proniknout . Tyto tablety zřídka způsobují jaterní toxicitu, takže by měli být pacienti varováni a mohou být provedeny testy jaterních funkcí. Byly studovány alternativní způsoby orální aplikace.


4. Terbinafin-hydrochlorid může vyvolat nebo zhoršit subakutní kožní lupus erythematosus. Před zahájením léčby by pacienti s lupus erythematodes měli nejprve projednat možná rizika se svým lékařem.


Protokol o zkoušce práškového hydrochloridu terbinafinu

COA of TERBINAFINE Hcl


Dotaz