Banner
Domů > produkty >> Monomer

Ribonukleová kyselina

Ribonukleová kyselina
Seznam produktů FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Ribonukleová kyselina (RNA) je všudypřítomná rodina velkých biologických molekul, které plní několik životně důležitých rolí v kódování, dekódování, regulaci a expresi genů. Spolu s DNA zahrnuje RNA nukleové kyseliny, které spolu s bílkovinami tvoří tři hlavní makromolekuly nezbytné pro všechny známé formy života. Stejně jako DNA je RNA sestavena jako řetězec nukleotidů, ale obvykle je jednovláknová.


Základní informace

jméno výrobku

Ribonukleová kyselina

Jiné jméno

RNA

Specifikace

98%

Vzhled

Bílý nebo téměř bílý prášek

Molekulární vzorec

C32H37NO12

Molekulární váha

/

Č. CAS

63231-63-0

EINECS Č.

277-256-7

Standard

USP nebo EP

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Dodavatel

FZBIOTECH

Vzorek

Nabídka zdarma

Strukturní vzorec

Ribouncleic acid.png


Buněčné organismy používají messenger RNA (mRNA) k přenosu genetické informace (často označované písmeny G, A, U a C pro nukleotidy guanin, adenin, uracil a cytosin), která řídí syntézu specifických proteinů, zatímco mnoho virů kóduje jejich genetické informace informace pomocí genomu RNA. Některé molekuly RNA hrají v buňkách aktivní roli katalyzováním biologických reakcí, kontrolou genové exprese nebo snímáním a komunikací odpovědí na buněčné signály. Jedním z těchto aktivních procesů je syntéza bílkovin, univerzální funkce, při které molekuly mRNA řídí montáž proteinů na ribozomy. Tento proces využívá molekuly přenosu RNA (tRNA) k dodávání aminokyselin do ribozomu, kde ribosomální RNA (rRNA) spojuje aminokyseliny dohromady za vzniku proteinů.


Výhody

1. RNA může zvýšit imunitu.

2. RNA může podporovat metabolismus.

3. RNA má antiaginový účinek.


aplikace

1. RNA může být použita k léčbě chronické perzistentní hepatitidy, chronické aktivní hepatitidy a jaterní cirhózy.

2. RNA může být použita k adjuvantní léčbě rakoviny pankreatu, rakoviny jater, rakoviny plic, rakoviny žaludku, rakoviny prsu, sarkomu měkkých tkání a jiné rakoviny.

3. Kyselinu ribonukleovou lze také použít k léčbě jiných onemocnění s nízkou imunitní funkcí.Dotaz

You Might Also Like