Banner
Domů > produkty >> Monomer

Ribonukleová kyselina

Ribonukleová kyselina
Seznam produktů FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace

jméno výrobku

Ribonukleová kyselina

Jiné jméno

RNA

Specifikace

98%

Vzhled

Bílý nebo téměř bílý prášek

Molekulární vzorec

C 32 H 37 NE 12

Molekulární váha

/

Č. CAS

63231-63-0

EINECS Č.

277-256-7

Standard

USP nebo EP

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Dodavatel

FZBIOTECH

Vzorek

Nabídka zdarma

Strukturální vzorec

Ribouncleic acid.png


Kyselina ribonukleová (RNA) je všudypřítomná rodina velkých biologických molekul, které vykonávají více životně důležitých rolí při kódování, dekódování, regulaci a expresi genů. Spolu s DNA obsahuje RNA nukleové kyseliny, které spolu s proteiny tvoří tři hlavní makromolekuly nezbytné pro všechny známé formy života. Podobně jako DNA je RNA sestavena jako řetězec nukleotidů, ale obvykle je jednovláknová.

Buněčné organismy používají messengerovou RNA (mRNA) k přenosu genetických informací (často notovaných pomocí písmen G, A, U a C pro nukleotidy guanin, adenin, uracil a cytosin), které řídí syntézu specifických proteinů, zatímco mnoho virů kóduje jejich genetiku informace pomocí RNA genomu. Některé molekuly RNA hrají aktivní roli v buňkách tím, že katalyzují biologické reakce, řídí genovou expresi nebo snímají a komunikují odpovědi na buněčné signály. Jedním z těchto aktivních procesů je syntéza proteinů, univerzální funkce, při které molekuly mRNA řídí sestavení proteinů na ribosomech. Tento proces využívá molekuly transferové RNA (tRNA) k dodání aminokyselin do ribozomu, kde ribosomální RNA (rRNA) spojuje aminokyseliny dohromady za vzniku proteinů.


Výhody

1. RNA může posílit imunitu.

RNA může podporovat metabolismus.

3 RNA má anti-aginový účinek.


aplikace

1. RNA může být použita k léčbě chronické perzistentní hepatitidy, chronické aktivní hepatitidy a jaterní cirhózy.

2. RNA může být aplikována na adjuvantní léčbu rakoviny pankreatu, rakoviny jater, rakoviny plic, rakoviny žaludku, rakoviny prsu, sarkomu měkkých tkání a dalších rakovin.

3. Kyselina ribonukleová může být také použita k léčbě jiných onemocnění s nízkou imunitní funkcí.Dotaz