Banner
Domů > produkty >> Monomer

Lcariin 98%

Lcariin 98%
Seznam produktů FZBIOTECH
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Základní informace

Název produktu

Lcariin 98%

Jiný název

Icariin /Icariins

Specifikace

10%,50%,60%,80%,98%

Vzhled

Žlutě hnědý jemný prášek

Ukázka

Nabídka zdarma

Typ extrakce

Extrakce rozpouštědlem

Použití dílu

Celá bylina

Místo původu

Čína

Standardní

CP2015

Certifikace

ISO, Halal, FDA

Dodavatel

FZBIOTECH (FZBIOTECH)

Třídy

Potraviny a lékařské


Úvod

Icariin je flavonoidní glykosid sloučenina odvozená z několika druhů rostlin v rodině Epimedium, které jsou běžně známé jako Horny Goat Weed.These extrakty jsou údajně produkovat afrodiziakální účinky, a jsou běžně používány v čínské bylinné medicíně pro zvýšení erektilní funkce, stejně jako pro několik dalších indikací.


Výhody

1. Předpokládá se, že icariin je primární aktivní složkou epimediových extraktů, jak bylo prokázáno, že sdílejí několik mechanismů účinku se sloučeninami používanými v západní medicíně k léčbě impotence a zlepšení sexuální funkce. Zejména, bylo prokázáno, že působí jako inhibitor PDE5 a zvýšit produkci bioaktivního oxidu dusnatého, stejně jako napodobovat účinky testosteronu.

2. Může stimulovat aktivitu osteoblastů v kostní tkáni, což souvisí s terapeutickým účinkem osteoporózy.

3.It může také zvýšit počet pacientů s ledvinami v T buňkách, rychlost transformace lymfocytů, protilátka, antigen, a retikuloendoteliální systém fagocytární funkce nízké, ale léčba léky po ledvinách Epimedium, atd.

4.It může také zvýšit počet pacientů s ledvinami v T buňkách, rychlost transformace lymfocytů, protilátka, antigen, a retikuloendoteliální systém fagocytární funkce nízké, ale léčba léky po ledvinách Epimedium, atd.

5.It má ochranný účinek na ischemii myokardu způsobenou vazopresinem a má zřejmý krevní tlak.


Aplikace 

1.It mohou být vyrobeny jako kapsle nebo pilulky ve farmaceutických nebo zdravotnických výrobků.

2.It mohou být vyrobeny jako nápoje rozpustné ve vodě.Hot Tags: lcariin 98%, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, cena, nejlepší, hromadné, na prodej

Dotaz